Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Tahle kráska ze Sibiře je nejfotogeničtější dívkou na světě! Líbí se vám?

Alina Chunikhina vyhrála celosvětovou soutěž.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Podle poroty má tahle dívka nejkrásnější tvář světa. Tedy aspoň před objektivem. Vítězkou celosvětové soutěže pořádané v Číně se stala tahle devatenáctiletá Ruska ze Sibiře. Líbí se vám?

Je z drsné Sibiře, města Krasnojarsk, ale vypadá jako andílek. Rozhodla se účastnit soutěže o nejvíc fotogenickou tvář a porazila dívky z celého světa. Celá soutěž se konala ve městě Manzhouli a Alina Chunikhina porazila všechny svoje soupeřky.

Kromě modelingu se blondýnka věnuje tanci, aerobiku a od dětství jezdí na bruslích, což pokud jste ze Sibiře, není až takové překvapení.

Součástí soutěže byla i promenáda v plavkách a chůze po mole v národním kroji. „Hurá, tvrdá práce se konečně vyplatila,“ napsala si po skončení soutěže Alina na své sociální sítě.

Za své vítězství si odnesla zhruba 80 000 korun a do budoucna nespoléhá na svou tvář a pilně studuje. Jak se vám Miss Fotogeničnost líbí? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články