Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chůva k pohledání umí stárnout s grácií: Herečka (59) už kašle na make-up a fanouškům se ukazuje v pravém světle!

Fran umí stárnout jako dáma.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Herečka Fran Drescher se proslavila hlavně jako střelená chůva Fine, která dala vždycky všechno do pořádku. Sice ve své roli působila jako bezstarostná a usměvavá mladá žena, ale v reálném životě si pro ni osud připravil nejednu drsnou zkoušku.

Její rodina pochází z Rumunska a do Ameriky emigrovali její prarodiče. V roce 1985 se jí stal děsivý zážitek, který změnil její život. Do jejího domu, kde byla spolu s manželem a kamarádkou, se vloupali dva muži. Jeden zloděj ji znásilnil, zatímco její manžel by svázaný a musel vše sledovat. Násilník vyvázl tehdy pouze s podmínkou (!), ale spáchal další činy, které ho dostaly do vězení na doživotí.

S manželem měli trauma ještě dlouho, ale krizi dalších 14 let ustáli, než přišel rozvod. Mezitím ale stihli vymyslet seriál Chůva k pohledání, kde měla herečka hlavní roli. Seriál startoval roku 1993 a natáčel se dalších šest let. Právě v roce 1999 se pár rozešel a každý šel vlastní cestou.

O rok později bojovala Fran Drescher s rakovinou dělohy, kterou jí nakonec lékaři celou vybrali. Herečka tak definitivně přišla o možnost mít děti. Alespoň měla štěstí v lásce, když se vdala za Shivu Ayyaduraie. Muže, který vymyslel e-mail a má na něj patent. Ani tohle manželství nevydrželo a pár se před pár měsíci rozešel.

Fran se nadále objevuje v televizních show, filmech, píše knihy a podporuje nemocné s rakovinou. Její roli chůvy Fine ale jiný projekt nikdy nepřekonal. Na prahu šedesátky dokazuje, že stárnout se dá s grácií, a své tělo netrápí dietami ani plastikami. Fanouškům se ukazuje bez make-upu a fintí se jenom do televize.

Související články

Další články