Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Svět se směje zpěvačce Justinu Bieberovi kvůli titulce časáku pro chlapy: Podvod století, nebo fitness zázrak?

Justin na obálce prestižního chlapského časáku vypadá, že se na něm vyřádilo padesát Photoshopů a nepotřebovaly k tomu ani jednoho grafika, ale prý to je všechno lež.
Zdroj: profimedia, repro Men´s Health
+ Další 3 fotografie
Hvězdná písničkářka a idolka teenagerek Justin Bieber už je předmětem i diskuzí předních světových grafiků. Všichni řeší obálku americké mutace prestižního magazínu Men´s Health, na které Justína vypadá, že posledních pět let strávila ve fitku a někdo jí vyžehlil obličej.

Třináctileté žákyně zvláštních škol celého světa mají jasno: Justin (21) není za prvé holka, ale kluk, a není to žádný podvodník, je prostě nejkrásnější na světě a v poslední době taky dělá denně víc sklapovaček, kliků a dřepů než Jarda Jágr (43).

Milovníci konspiračních teorií a počítačové grafiky si ale o obálce prestižního magazínu Men´s Health myslí svoje. Čert vem výtržníkovu filharmonii svalů a varhánky, ale ta vyšisovaná hlava bez jediného beďara a stop po nezřízeném fetování a modřinách od vytočených sousedů, to už je hodně podezřelé.

Na specializovaných fórech stejně jak v článcích o Justovi v americkém bulváru je podivná titulka už měsíc tématem číslo jedna, a tak se spekulace pokusil rozčísnout sám vydavatel magazínu, který prohlásil: "Mužům na našich titulních stranách nikdy svaly nepřidáváme, mají jen ty, které si sami zasloužili svou pílí v posilovně, a to se týká i Justina Biebera," sdělil světu a ksicht při tom vynechal, aby vzápětí tiskový mluvčí vydavatelství i sám Bieber prohlásili, že fotografie jsou skutečně autentické.

Nezbývá než věřit Justinovi, jehož management dělá v poslední době první poslední pro to, aby zpěvačce upravil image, notně pošramocenou průšvihy proti občanskému soužití i zdravému rozumu, kterými se idol jen hemží a které začínají lehce deprimovat i jeho skalní dětské publikum, což je marketingově nežádoucí. A tak Justin posiluje a nemá beďary a průsery, což je sice pěkné, ale zní to hodně podezřele, no tak dobře, zní to jako něco, co je na rozhraní pohádky a sci-fi, tedy jako naprostá kravina.

Ale pubertální dcerce to doma fakt neříkejte.

Související články

Další články