Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Černoch okopíroval Justina Biebera a totálně se ztrapnil! Jestli nechcete být za tydýta jako on, tak to nezkoušejte!

Justin Bieber nemusí napsat na Twitter vůbec nic a i to nic by mělo víc
sdílení než nic obyčejného člověka.
Zdroj: Profimedia.cz, Twitter.com
+ Další 4 fotografie

Pro mnoho lidí je to, co napíše celebrita na sociální síť, téměř svaté a jsou schopni to v komentářích obdivovat, i kdyby šlo jen o sestavu interpunkčních znamének.

V Česku se stačí podívat třeba na Facebook Jaromíra Jágra, který si ale naopak se svými komentáři dává setsakramentsky záležet, až pro něj profesoři z Kolumbijské univerzity v New Yorku, jež uděluje Pulitzerovu cenu, chystají zvláštní kategorii.

Na to, jak tupě uvažují někteří lidé na sociálních sítích, upozornil jeden týpek, když napsal na svůj Twitter to samé co Justin Bieber (20). Zatímco „Swaaaaaaaaagggggg“ kanadské zpěvačky mělo během chvíle 333 tisíc sdílení, jeho nula a přátelé na síti si nejspíš mysleli něco o trotlovi.

Muž, který vystupuje jako Savage Nigga LaFlare, k tomu ještě napsal „Protože jsem černý“, což má být zřejmě vtipná narážka na barvu pleti, ve finále jde ale o to ukázat, jaké kraviny fanoušci dokážou svým idolům sežrat i s navijákem. Tak snad mezi nimi nejste. Nebo?

Související články

Další články