Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Rozhodla jsem se udělat něco hodně moc bláznivého a natočila jsem vám z toho video!

Miláčci... Nikdy jsem nebyla žádné béčko a VŽDY jdu do všeho plnou parou vpřed. Proto jsem si řekla, že udělám něco hodně divokého a bláznivého.

Přemýšlela jsem první nad skokem padákem, ale rychle jsem si to zase rozmyslela, jelikož pán/kluk, který skok padákem provozoval, nebyl ani trošičku přitažlivý a smrděl po tvarůžcích. Proto jsem se ve finále rozhodla pro jízdu ralley truckem s Martinem Macíkem, který (jak můžete vidět na videu/fotce) je opravdu kus. Mnohem radši dávám svůj mladý život do rukou někoho sexy… Holt odjakživa mám k nim větší důvěru.

Největší problém mi dělalo vůbec do samotného trucku nastoupit. Vysoké podpatky + moc vysoké auto + upnuté džíny = roztrhané kalhoty a zlomený podpatek. BOMBA! No, přejdeme k jízdě. Bylo to, jak bych to řekla – děsivé a životu nebezpečné, ale zvládla jsem to skvěle, jak můžete vidět i ve videu! Martin se mnou jel opravdu jako s pokladem, protože už před jízdou jsem ho upozornila, že co by beze mě moji fanoušci a hlavně moji haters dělali?! Jízda v Liazce mi trošilinku připomínala cestu po D1, ale co už.

Ale jinak musím uznat, že zážitek to byl skvělý a nezapomenutelný. Víc takových. Poraďte mi, co mám udělat příště? Žiju jen jednou a chci vyzkoušet prostě VŠE!

Zažít tuhle parádičku mi umožnil Playboy s novou vůní Play It Wild. Kdo by chtěl taky zkusit něco podobně bláznivého, může si zasoutěžit a vyhrát divoký zážitek za 2000, 1000 nebo 500 EUR!

Čauky Mňauky a Play it wild <3

Související články

Další články