Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Každý dostane to, co si zaslouží. Já si zasloužím Las Vegas!

Kdo může říct, že oslavil své narozeniny nekonečnou party v Las Vegas?
No přece Dominika Myslivcová!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Čauky mňaukyyy, děcka! ANOO, konečně můžu v USA vymetat všechny paaarty a pít veškerý alkohol! Je mi totiž 21!! Tak krásný věk se nesmí odbýt jen nějakou nudnou oslavou doma s pár chlebíčky, navíc když se jedná o mě! Proto jsem musela svůj narozeninový den letět oslavit až do úúúžasného Las Vegas!! Juchuu! Kdo tam byl, tak jistě chápe mé nadšení! Prostě úžasné. Už chápu, proč se říká město hříchu.

Při vstupu do letadla mi spadla brada až na zem! Tolik nádherných chlapů na jednom místě jsem dlooooouho neviděla! Všichni byli taak happy a natěšení. Party začala už v letadle. A pokračovala až do konce mého pobytu. Popravdě si úplně vše nepamatuji, ale to k Vegas prostě patří ;)

Casina všude, kam se podíváš, dokonce i na letišti… ráj pro gamblery celého světa! Já samozřejmě také hrála. A anooo, vyhrála!! Kolik, vám říkat nebudu, nerada bych vás nervovala ;)

Prostě narozeninky byly vážně top. Pokoj pro princeznu v 50. patře s výhledem na celé Vegas v opravdu luxusním hotelu, každý den party u bazénu, drinky, nákupy, masáže, wellness, luxusní večeře, show Britney Spears atd. atd. Každý dostane to, co si zaslouží. A já si prý zasloužím to nejlepší.

Podívejte se na video, jak jsem se měla ve Vegas, v mém novém „pořadu“ PINK LIFE DOMINIKY MYSLIVCOVÉ. Kde budu dávat záznamy ze svého života.

Jinak už jsem doma v ČR a nemohla jsem své narozeninky neoslavit i s mojima nejlepšíma holkama!! To, jak jsem oslavovala, bude v dalším díle „PLDM“. Nechyběla limuzína a ani striptér ;))

Čauky mňaukyyyy

Související články

Další články