Při vstupu do letadla mi spadla brada až na zem! Tolik nádherných chlapů na jednom místě jsem dlooooouho neviděla! Všichni byli taak happy a natěšení. Party začala už v letadle. A pokračovala až do konce mého pobytu. Popravdě si úplně vše nepamatuji, ale to k Vegas prostě patří ;)

Casina všude, kam se podíváš, dokonce i na letišti… ráj pro gamblery celého světa! Já samozřejmě také hrála. A anooo, vyhrála!! Kolik, vám říkat nebudu, nerada bych vás nervovala ;)

Prostě narozeninky byly vážně top. Pokoj pro princeznu v 50. patře s výhledem na celé Vegas v opravdu luxusním hotelu, každý den party u bazénu, drinky, nákupy, masáže, wellness, luxusní večeře, show Britney Spears atd. atd. Každý dostane to, co si zaslouží. A já si prý zasloužím to nejlepší.

Podívejte se na video, jak jsem se měla ve Vegas, v mém novém „pořadu“ PINK LIFE DOMINIKY MYSLIVCOVÉ. Kde budu dávat záznamy ze svého života.

Jinak už jsem doma v ČR a nemohla jsem své narozeninky neoslavit i s mojima nejlepšíma holkama!! To, jak jsem oslavovala, bude v dalším díle „PLDM“. Nechyběla limuzína a ani striptér ;))

Čauky mňaukyyyy