Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Roli maminky si užívá: Se synem Ewa Farna řádí v kuchyni

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
mateřství
Když Ewa Farna (26) porodila vymodleného syna Artura (3 měsíce), její nabitý diář mnohým naháněl hrůzu. Jenže ona si umí svého mateřství užívat. A svému synovi se plně věnuje, i když třeba vaří. Několika snímky na sociálních sítích dala všem jasně najevo, že lze hravě zvládat mateřství, práci i domácí povinnosti.

Ewa Farna si hlídá soukromí jako ostříž. A svého syna Artura ukazuje málokdy. Teď ale povolila uzdu a předvedla všem pochybovačům, kteří nevěřili, že i se záplavou koncertů po porodu může být maminkou na 100 procent, že se mýlili.

Ewa si totiž bere svého syna nejen na svá vystoupení, ale v domácnosti u plotny ho má zavěšeného v nosítku na těle a hravě zvládá péči o něj i o svého manžela Martina Chobota.

„Mateřství je bezpochyby na prvním místě. A to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním. Existují matky, které opravdu řeší větší problémy než já. Každé dítě je jiné, proto se nesuďme. A každá máma ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí,“ vysvětlila, jak vše zvládá.

Ewě role maminky sluší a pozoruhodné je, že bez větší pomoci rodiny dokáže zvládat práci, syna i manžela, což je pro mnohé jiné maminky velká inspirace. Za to Ewě rozhodně patří palec nahoru.

Související články

Další články