Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna má opravdu krásného syna

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Exkluzivně
Když Ewa Farna (25) porodila vymodleného syna Artura (3 měsíce), její nabitý diář mnohým naháněl hrůzu. Báli se, že kvůli koncertování nebude mít na miminko čas. To ale zpěvačka vyvrátila. Při práci nespoléhá jenom na chůvu, syna vzala přímo na jedno ze svých vystoupení.

Ewa Farna (26) si hlídá soukromí jako ostříž a co nechce, to se nikdo nedozví. Maličkého syna Artura tak zatím ukázala jenom dvakrát. Plány jí však překazili bedliví paparazzi, kteří zpěvačku přistihli s kočárkem.

Tento týden totiž vystupovala v polském městečku Janki a dovezla si tam i Artura. Možná jí vybouchlo hlídání anebo mu chtěla ukázat, jak to chodí před světly reflektorů.

Ať tak, či onak, chlapeček spokojeně pospával, když ho v kočárku vezla do koncertní dodávky, kterou pak odfrčela zpátky do Prahy. Nikdo nemůže pochybovat, že Ewa patří k ženám, jež nechtějí u ničeho chybět. Kvůli miminku se nehodlá vzdát zářné kariéry, nezvládla by však ani přijít o synovo dětství. Je proto dobře, že zvládá obě nejdůležitější věci svého života skloubit.

Kdyby to ale nešlo, dala Ewa před nedávnem jasně najevo, čemu by dala přednost. „Mateřství je bezpochyby na prvním místě. A to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním. Existují matky, které opravdu řeší větší problémy než já. Každé dítě je jiné, proto se nesuďme. A každá máma ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí,“ svěřila se.

Farna bude mít zanedlouho ještě víc práce, už v říjnu začíná druhá část jejího turné po Česku. Tak uvidíme, jestli se i potom obejde bez služeb chůvy.

Související články

Další články