Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Robinsonka Martina Helis o těhotenství: Cítím se víc žensky, může za to bujný dekolt

Robinsonka Martina Helis o těhotenství: Cítím se víc žensky, může za to bujný dekolt
Zdroj: Martina Helis archiv
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství
Martinu Helis si lidé pamatují hlavně z drsné reality show Robinsonův ostrov. Před nějakou dobou do toho Martina praštila s dlouholetým partnerem Jakubem a záhy po svatbě oba přispěchali s krásnou novinou. Půvabná Robinsonka je v šestém měsíci těhotenství a redakci eXtra.cz prozradila, jak ji změnilo těhotenství a jak se připravuje na blížící se porod.

Zanedlouho to budou čtyři roky od chvíle, kdy se sympatická Martina Helis zúčastnila reality show o přežití Robinsonův ostrov. Martina si prakticky okamžitě získala diváky na svoji stranu a výhra jí utekla před nosem.

Od té doby se ale mnohé změnilo. Martina do toho před časem praštila se svým dlouholetým partnerem Jakubem a zanedlouho po svatbě přišla radostná novina o příchodu jejich prvního potomka.

Martina má na sociálních sítích početnou základnu fanoušků a kolem těhotenství nedělá velké tajnosti. Fanouškům se pochlubila s radostnou novinou a prozradila dokonce i pohlaví miminka. Budoucí maminka je v šestém měsíci těhotenství a s Jakubem se na malého chlapečka už velmi těší.

Cítím se víc žensky

Martina se redakci svěřila s tím, jak jí těhotenství obrátilo život naruby. "Změny jsou znát od druhého trimestru. Je mi konečně báječně, všechno mi chutná, nic mě netrápí a opravdu si to užívám. Jako těhotná si připadám nějak víc žensky. Asi to bude hlavně tím bujným dekoltem," říká s úsměvem Martina.

I přesto, že je v šestém měsíci, tak porod se nezadržitelně blíží. Bývalá Robinsonka z toho ale nijak nepanikaří. "Nijak se na to nepřipravuji, spíš se snažím být v klidu. Všichni moc rádi straší prvorodičky. Mám samozřejmě nějaké knížky, ale realita bude pak stejně jiná, příroda a instinkt mi určitě napovědí," pokračuje.

Manžela k porodu nenutím

Budoucí maminka prozradila, že její manžel chce být u porodu. "Dělá si srandu, že neví, jestli to psychicky zvládne až do konce. Nenutím ho, uvidí sám, jak se mu bude chtít a jestli nám to doba dovolí," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy