Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Robinsonka Martina Helis ukázala tělo po porodu: Není to ideální, ale jiné by pro její váhu vraždily

Robinsonka Martina Helis ukázala tělo po porodu: Není to ideální, ale jiné by pro její váhu vraždily
Zdroj: Se souhlasem Martiny Helis
+ Dalších 6 fotografií
mateřství
Martina Helis patřila k nejvýraznějším účastnicím drsné reality show Robinsonův ostrov. Od té doby ale uplynulo spoustu času a Martina je nyní šťastnou maminkou a s manželem Jakubem si užívají rodinného štěstí s malým Sebastienem. Martina rozhodně nepatří mezi ten typ maminek, které by retušovaly každou fotku na sociálních sítích, a nedávno ukázala realitu těsně po porodu a prozradila, kolik váží a na jakou váhu by se chtěla pomalu, ale jistě dostat.

Půvabná Martina Helis prožívá momentálně jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. I když sama přiznává, že mateřství jí občas dává zabrat, tak by neměnila. Martina přivedla před pár měsíci na svět rozkošného Sebastiena a její největší oporou je samozřejmě partner Jakub.

"Pomáhá moc rád. Role otce se ujal na 100 %," pěje chválu Martina na novopečeného tatínka. Do budoucna sice uvažují ještě nad druhým dítětem, ale prozatím se do sourozence rozhodně pouštět nechtějí a naplno si užívají malého Sebastiena.

Martina nepatří mezi influencery, kteří by na sociálních sítích ukazovali pouze dokonalé fotky. Není to tak dávno, kdy se svým fanouškům svěřila, že ji trápí poporodní kila, a ukázala snímek bez retuše.

"Nenechte se ošálit. Dnes jsou to 2 měsíce. Stále mám pupek a aktuální váha je 69 kg, což znamená, že mám ještě 7 kilo nahoře," svěřila se. V komentářích sklidila od lidí ale samé pozitivní reakce, že i když se sice necítí ještě ve formě, tak vypadá parádně. Co myslíte vy?

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy