Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Robinsonka Martina Helis o partnerovi i mateřství: Mrzí mě, že jsem s tím nezačala už dříve

Martina Helis
Zdroj: Se souhlasem Martiny Helis / Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Martina Helis (29) patřila k nejvýraznějším účastnicím reality show Robinsonův ostrov. Po účasti v drsné show se stihla provdat, ale také se stala maminkou syna Sebastiena, kterého přivítala na svět se svým manželem Jakubem. Nově se Robinsonka stala tváří služby Tesco Online nákupy. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak mateřství aktuálně prožívá, co ji překvapilo a jak zvládá roli tatínka její partner. Padla otázka i na téma Vánoc, které jsou již za rohem, a nakupování nejen dárečků. 

Jste devět měsíců maminkou syna Sebastiena, jak si mateřství v této fázi prožíváte?

Ano, mám kruhy pod očima, ale moc si to užívám a moc mě to baví. Jsem opravdu nadšená maminka a mrzí mě, že jsem s tím nezačala už dříve. Sebastienek je zlaté dítě, navíc mám skvělého manžela, který mi se vším pomáhá.

Jak zvládá roli tatínka váš manžel Jakub?

Jakub je skvělý tatínek, který se nebojí ani přebalování. O Sebastiena se všeobecně stará rád a jsme jako rodiče sehraná dvojka. Jednou koupeme oba, někdy zvlášť, a tak to máme s veškerou péčí.

Je něco, co vás během mateřství překvapilo?

Překvapilo mě, že si některé maminky často stěžují, že si nemůžou dát ani teplou kávu, já si dávám kávu párkrát denně a zvládám se i najíst, sice až později, ale stíhám si udělat i nějaký ten čas pro sebe.

Jak se může tedy říct: sto maminek, sto názorů...

Ano, není to vždy tak, jak to jiné ženy, jež se staly maminkou, říkají, každý to má doma zkrátka jiné. Také záleží, jak si to člověk nastaví. Pro mě je třeba základ dne snídaně, a tak se snažím najíst společně se synem, protože vím, že bych to pak už třeba nemusela stihnout. Také se snažím věci všeobecně nehrotit a být víc v klidu, což si myslím, že to dítě také ze své maminky vycítí a zvykne si.

S blížící se zimou nás čekají i Vánoce, nakupujete dárky s předstihem?

Každý rok si říkám, že budu dárky nakupovat průběžně, a pak stejně všechno nakoupím až 23. prosince, den před Vánocemi. Jeden dárek už letos ale výjimečně mám, ten jsem si sehnala dopředu.

Jste typ člověka, který dárky raději dává, nebo dostává?

Dárky ráda dostávám, ale v dávání dárečků se vyžívám více. Já nic nepotřebuji a raději dělám radost někomu dalšímu.

Stala jste se tváří Tesca, proč si myslíte, že si vybrali zrovna vás?

Zřejmě na mých sociálních sítích viděli, že mám ráda jídlo a ráda nakupuji a své sledující beru často na nákupy virtuálně s sebou. Také mě baví vaření a myslím si, že se zkrátka všechno propojilo.

Co nejraději nakupujete? Za co nejraději utrácíte?

Do obchodu jdu vždy pro jednu věc a nakonec odcházím s několika taškami a pár tisíc je v tahu. (smích) Nedá se specifikovat, za co přesně utrácím, spíš tak za všechno.

Související články

Další články