Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Robinsonka Martina Helis se rozplývá nad těhotenstvím: Promluvila o pohlaví miminka

Robinsonka Martina Helis se rozplývá nad těhotenstvím: Promluvila o pohlaví miminka
Zdroj: Martina Helis archiv
+ Dalších 18 fotografií
exkluzivně
Jedna z nejoblíbenějších soutěžících druhé řady Robinsonova ostrova Martina Helis před pár dny oznámila radostnou novinu. Poté, co do toho praštila po dlouholetém vztahu s přítelem Jakubem, podařilo se jim zadělat na potomka. Šťastná Martina promluvila pro eXtra.cz o prvních měsících těhotenství a také o tom, jak si na novou roli zvyká.

Psal se rok 2017 a Martina tehdy ještě Fialková se přihlásila do reality show Robinsonův ostrov, kde se snažila vybojovat pohádkovou výhru ve velmi drsných podmínkách. Sympatická Martina se sice probojovala až do finále, ale nakonec nevyhrála.

Od té doby ale uběhlo již spoustu času a Martina se vdala za pohledného dlouholetého přítele Jakuba. Před pár dny bývalá Robinsonka na sociálních sítích zveřejnila, že čekají potomka. "Už se nemůžeme dočkat, až se nám díky tobě otočí celý život vzhůru nohama," napsala na Instagram budoucí maminka.

Oba partnery nyní čeká úplně nová zkušenost, se kterou se jistě poperou s grácií. Nic lehkého to ale rozhodně nebude. Samotná Martina se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že první měsíce těhotenství jsou pro ni skutečně náročné.

Těhotenství není v dnešní době samozřejmost

Martina Helis má za sebou první trimestr a dle jejích slov to nebylo vůbec dobré. "Chtělo se mi pořád zvracet, ale vždycky jsem to nějak rozdýchala. Byla jsem strašně unavená, usínala jsem skoro za chůze a doma jsem vždy u televize usnula u zpráv."

Co se týče pohlaví miminka, Martina nepatří mezi ty, kteří by s tím dělali přílišné drahoty. "O pohlaví informovat budu, až to budu vědět," řekla redakci. "Jelikož jsme to plánovali, tak jsme moc šťastní, že to vyšlo. V dnešní době to není už tak úplně samozřejmost. Spíš je to zázrak nebo nějaký dar," dodala k tématu těhotenství.

Související články

Další články