Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá snídaně od Dominiky Gottové: Usměvavější barmanku v Praze nenajdete

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
exkluzivně
Dominika Gottová (46) si na živobytí vydělává za barem v pražském nákupním středisku. Získali jsme exkluzivní fotografie, které dokazují, že je tam nejstarší dcera Karla Gotta (†80) jako ryba ve vodě. Můžete si u ní objednat parádní snídani a věřte, že taková vajíčka si nikde jinde nedáte!

Hemenex za 95 korun, espresso s mlékem za 56 korun a pomerančový fresh za 79 korun. To je jedna z možností, jak příjemně posnídat v kavárně, kde za barem dělá Dominika Gottová.

Nejstarší dcera Mistra si práci v pražském Palladiu našla po návratu do Prahy. Helsinky a manžela Tima Tolkkiho (53), závislého na alkoholu, opustila z velmi bolestných důvodů. Nevěra, krádeže cenností nebo exekuce na dům kvůli neplacení nájmu. I proto požádala Dominika o rozvod.

Vstávání za tmy

Gottová v minulosti přiznala, že ve Finsku sama padala ke dnu. V rodné Praze chce začít s čistým štítem a také hlavou. Zatím se jí to podle všeho daří.

Jak jsme již na eXtra.cz psali, prací za barem si Dominika přijde na přibližně 19 až 24 tisíc korun. Její výplatní páska je závislá i na spropitném od hostů. Dělá dvanáctihodinové směny a vstávat musí už za tmy. Zatím totiž nemá vlastní bydlení přímo v metropoli, ale dojíždí 30 kilometrů z Mníšku pod Brdy. Azyl jí tam poskytla zpěvačka a kamarádka Šárka Rezková (50). Přesto je v práci šťastná.

Směle do toho, půl je hotovo a Dominika to moc dobře ví. Zaměstnání bere vážně a je svědomitá. Tak držíme palce!

Pražský sen Dominiky Gottové

Související články

Další články