Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Netflix a HBO chystají na květen pecky: Dočkáme se i Michaela Douglase

Michael Douglas v závěrečné řadě seriálu Komenského metoda.
Zdroj: Netflix
+ Další 2 fotografie
TELEVIZNÍ NOVINKY

Květen je měsícem, kdy se na Netflixu objevují první filmové a seriálové blockbustery. Přidali jsme k nim HBO a vybrali to nejlepší a nejzajímavější, co na obou platformách v květnu uvidíte. 

Seriály na Netflixu v květnu 2021

Seriál Jupiter's Legacy

První generace superhrdinů téměř sto let chránila svět. Nyní se totéž čeká od jejich dětí. Netrpělivě očekávaný seriál podle komiksu Marka Millara má být komplexním dramatem o rodině, síle a loajalitě. Premiéru můžeme očekávat 7. května.

Závěrečná řada seriálu Kominského metoda

Skrytý poklad Netflixu bude mít 28. května premiéru své třetí a závěrečné řady. Herec Michael Douglas v hlavní roli se pochopitelně vrací, bohužel bude chybět jeho agent v podání Alana Arkina.

Filmy Netflixu v květnu 2021

Žena v okně

Amy Adams se představí v hlavní roli thrilleru o ženě, která ze svého okna vidí násilí, odehrávající se u sousedů. Variace na Hitchcockovo Okno do dvora bude mít premiéru 14. května. V dalších rolích uvidíme Garyho Oldmana, Julianne Moore nebo Anthony Mackieho.

Armáda mrtvých

Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku je velkým návratem režiséra Zacka Snydera k zombie žánru. Ten se chvíli po premiéře své verze Justice League hlásí s příběhem party žoldáků, kteří hodlají uprostřed zombie apokalypsy provést bankovní loupež. Rozpočet filmu byl mezi 70 a 90 miliony dolarů a očekává se, že půjde o velký hit. Na Netflixu ho uvidíme už 21. května.

Co čekat na HBO GO v květnu?

Norský seriál Vítejte na konci světa

Norský komediální seriál má od diváků i kritiků skvělé hodnocení. Vypráví příběh z vesnice Utmarku, kde je život divoký a cizincům se málokdy podaří přizpůsobit. Do vesnice však přichází nová učitelka, která věří v nový začátek. Problém je, že jediný, kdo se v celém Utmarku chová dospěle, je 12letá dívka. Seriál můžete vidět už nyní na HBO GO.

Další řada seriálu Příběh služebnice

První díly čtvrté řady populárního seriálu Příběh služebnice mají premiéru 29. dubna, takže jde z naší strany trochu o podvod. Nemohli bychom ovšem dopustit, aby vám nové epizody unikly. V nové řadě se v hlavní roli opět vrací Elizabeth Moss a ani tentokrát nebude nouze o napínavé zápletky a sem tam nějaký kontroverzní sex.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy