Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Melounek ze Ženatý se závazky slaví 50: Po rakovině bojuje s roztroušenou sklerózou

Christina Applegate slaví 50 let.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
výročí

Pamatujete si na Melounka z amerického legendárního sitkomu Ženatý se závazky? Její představitelka, americká cherečka Christina Applegate, dnes slaví již padesáté narozeniny a životem jí provází jedna rána za druhou. V minulosti dokázala porazila rakovinu prsu, přesto její život zkomplikovala další diagnóza, kterou je roztroušená skleróza. Připomeňte si, jak šel s Christinou čas.

Americká herečka Christina Applegate slaví půlstoletí a je znát, že zraje jako to nejdražší víno s grácií. Přesto se s ní život nepáral a bláznivá blondýnka, známá také jako Melounek ze sitkomu Ženatý se závazky, patří mezi velké bojovnice.

V roce 2008, když jí bylo 37 let, jí byla diagnostikována rakovina prsu, která se v jejich rodině neobjevila poprvé. Proto se herečka rozhodla pro zásadní krok: podstoupit dvojitou mastektomii, při které ji byla odstraněna obě ňadra. Po nějakém čase si pro jistotu nechala odstranit i vaječníky a vejcovody. Nad zákeřnou rakovinou herečka zvítězila.

Nedávno ji ovšem zaskočila další diagnóza, a to roztroušená skleróza, která je nevyléčitelná. "Ahoj kamarádi, před několika měsíci mi diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Bylo to zvláštní. Podporovali mě ale lidé, o kterých vím, že také mají tuto nemoc. Byla to těžká cesta. Ale jak všichni víme, cesta pokračuje. Dokud ji nezablokuje nějaký kretén," svěřila se na sociálních sítích. Se stejnou nemocí bojuje třeba herečka Salma Blair.

Herečka prožila románek s Bradem Pittem

Americká herečka se proslavila zejména rolí Kelly alias Melounka v sitkomu Ženatý se závazky. Také si zahrála ve filmech jako Matky na tahu, Letuška 1. třídy a Zprávař.

Christina byla dvakrát vdaná, s druhým manželem, hudebníkem Martynem LeNolem (52), vychovávají desetiletou dceru Sadie Grace LeNoble. Malý románek ovšem prožila i s hercem Bradem Pittem. V roce 1989 se společně objevili na MTV VMA, nakonec ale měla Christina opustit Brada kvůli jinému.

Podívejte se, jak šel čas s americkou herečkou Christinou Applegate, která dnes slaví padesáté narozeniny.

Související články

Další články