Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kelly Bundová ze sitcomu Ženatý se závazky neměla jednoduchý život: Slaví 49 let

Kelly Bundová ze sitcomu Ženatý se závazky neměla jednoduchý život: Slaví 49 let
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
životní boj
Herečka Christina Applegate dnes slaví své devětačtyřicáté narozeniny. Většina lidí zná hrečku spíše pod jejím seriálovým jménem Kelly Bundová nebo "Melounek"ze seriálu Ženatý se závazky, kde ztvárnila dceru Ala Bundy. Tahle role ji vymrštila raketovou rychlostí až na vrchol slávy. V roce 2008 ale herečka padla na dno, protože jí lékaři diagnostikovali zákeřnou rakovinu prsu. Boj s nemocí naštěstí vyhrála a od dob natáčení seriálu se skoro vůbec nezměnila.

Dnes oslaví své devětačtyřicáté narozeniny oblíbená herečka Christina Applegate. Nejvíce fanoušků si získala, když v populárním sitcomu devadesátých let Ženatý se závazky ztvárnila blondýnku Kelly Bundovou, bláznivou dceru Ala Bundy, který ji oslovoval přezdívkou "Melounek". Hvězdný seriál sklidil mnoho slávy a získal miliony fanoušků po celém světě, není tedy divu, že i Christinu tahle role vynesla na vrchol slávy a od té doby je stále aktivní herečkou.

Životní rána v podobě zákeřné nemoci

V roce 2008 tehdy sedmatřicetileté herečce zkomplikovala život zákeřná nemoc, byla ji objevena rakovina prsu a Christina se s nemocí poprala jako tygr.

Protože mají rakovinu v rodině, rozhodla se podstoupit dvojitou mastektomii, nechala si odstranit obě ňadra a po nějakém čase pro jistotu i vaječníky a vejcovody.

Po vyhraném boji s rakovinou prsu si nechala udělat nové poprsí, a dokonce přiznala, že se jí líbí více než její původní.

Od roku 2008 je šťastně zadaná s hudebníkem Martynem LeNoblem, za kterého se po nějakém čase provdala. Spolu přivedli na svět dceru Sadie Grace.

Podívejte se v galerii, jak se "Melounek" z oblíbeného sitcomu Ženatý se závazky změnila.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy