Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Manýry hvězd: Co požadují světové hvězdy Hip Hop Kempu do šatny? Vodu z Fidži nebo psí granule!

Manýry celebrit, nebo standard? Ani Spirit se toho nebojí!
Zdroj: archiv TV Nova
Co kus, to originál, to bychom mohli říci o hvězdách letošního Hip Hop Kempu, který odstartuje tento čtvrtek. Co požadují do zákulisí Majk Spirit, Ektor nebo americká star Yelawolf? To nepochopíte!

Kde jsou ty časy, kdy Kájovi Gottovi stačila obyčejná voda a klidné zákulisí. S chutí roste hlad, a tak hvězdičky hudební scény už nevědí, o co vše by požádaly. A manýry to jsou opravdu nevídané, hlavně co se alkoholu týče.

S Bohemkou by pořadatelé určitě nepochodili, neboť největší zájem je o Moët & Chandon. Vedle trochu dámičkovského pití se ale také slušně panákuje s vodkou. Např. Ektor si oblíbil francouzskou Gray Goose, Majk Spirit si potrpí na Jacka Danielse. Respektive Spirit si potrpí na více věcí, hlavně na bezpečnost svého zadku. Během vystoupení požaduje dvoučlennou ochranku a vlastní backstage!

Slovenský rapper je ale nic oproti Prhyme – duu legendárních DJ's, neboť tihle dva poslali rovnou celý seznam požadavků. Neobejdou se bez vody z Fidži, průduškového čaje či speciálního druhu žvýkaček. V zákulisí navíc nutně potřebují CD přehrávač, plně prostřené stoly jídlem, které však nesmí obsahovat vepřové maso.

S jídlem mají trochu i problém členové Prago Union, kde jsou tři vegetariáni. Jak nejedí zvířátka, tak jsou nenároční i na pití – stačí jim pivko a Jameson.

Největším troublemakerem je ale čtvrteční americký tahák Yelawolf, který s sebou na všechna vystoupení vozí nejen přítelkyni, ale také svého psa. Být psem tohoto rappera fakt chceš! Yelawolf už předem avizoval, co přesně pro něho vyžaduje – jakou stravu a hlavně přesný timing, kdy je nutno malého psího smrada venčit. Lol!

Těšíte se už na Hip Hop Kemp? Věřte, že organizátoři udělali max, abyste si užili nejlepší party léta naplno!

Související články

Další články