Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejočekávanější tuzemský festival roku je tady! Připravte se na Hip Hop Kemp 2015!

Hlavní hvězdou festivalu bude rapper Yelawolf z Alabamy.
Zdroj: facebook
14. ročník největšího hiphopového festivalu u nás s názvem Hip Hop Kemp startuje již tento čtvrtek! Každý rok se do Festival Parku na letišti v Hradci Králové sjede bezmála 20 tisíc lidí z celé Evropy a vy si tuto atmosféru můžete vychutnat s nimi!

Letošní rok bude nabitý nejen hudbou, ale i zábavou. Kromě spousty hudebních stageí a naplněných barů si můžete vyzkoušet nepřeberné množství atrakcí a aktivit, které pro vás organizátoři chystají od 20.8. do 23.8. Pro všechny, kteří si chtěli vyzkoušet surfing, bude připraven Skimboarding. Pár centimetrů vody, skimboard a rozběh stačí na svlažení a zážitek, který si budete chtít zopakovat. Nenechte si ujít také Slip´n´slide. Festivalovou skluzavku se vším všudy. Rozeběhněte se z hangáru a užijte si jízdu zakončenou vodní brzdou v bazénu! Pro skupinky je připravený také velmi populární Bubble Football. S kamarády si můžete užívat tradiční Chill & Fun zónu. Fotbálek, poker, herní konzole nebo šíša s chillout muzikou vám umožní hodit všechny starosti za hlavu. Na Flying Fox si užijete 100 metrů dlouhou jízdu přímo před hlavní stageí. Proleťte se nad kotlem skákajících fanoušků a zapamatujte si Hip Hop Kemp 2015 na celý život. To je ale jen malý výběr z celé škály zábavy, kterou vám areál naservíruje až pod nos! Návštěvníci se mohou zapojit také do rozsáhlých workshopů. V Urban zone si můžete vyzkoušet práci DJ a namixovat si svůj song.

Hip Hop Kemp je ale především o hudbě, pojďme si tedy říct, co vás čeká na hlavní stagei. Jako headliner festivalu vystoupí Yelawolf, tvrdý rapper z Alabamy, který si díky své specifické flow získal publikum z celého světa. To ale není zdaleka všechno, společně s ním se na jednom pódiu během festivalu vystřídají také například **PRHYME, YELAWOLF, MOBB DEEP, DOPE D.O.D., GHOSTFACE KILLAH, RAEKWON, JOEY BADA$$, MAJK SPIRIT (30), HOPSIN, KONTRAFAKT a mnoho a mnoho dalších! Nenechte si ujít 3 dny plné zážitků na Hip Hop Kempu 2015! A kdo je netrpělivý, může si vychutnat Warm Up party, která začíná již ve středu!

Související články

Další články