Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Yelawolf v Čechách! 5 důvodů, proč si tohoto Eminemova chráněnce nenechat ujít!

Yelawolf a jeho producent Eminem. Tady se bude na co koukat, tady bude na co do
rytmu kývat rukou nad hlavou!
Zdroj: Yelawolf.com
Premiéru tohoto svěřence Eminema nemůžete zmeškat! 14. ročník Hip hop kemp představuje největší hvězdu - Yelawolf! Vlk, který nevyje na měsíc, ale do celého světa vysílá nebezpečně chytlavé songy!

Na premiéru tohoto alabamského hiphopového velikána v Čechách se těší tisícovky netrpělivých fanoušků. Přestože pětatřicetiletý rapper, který vypadá více jako frontman rockové kapely než týpek, který svými hiphopovými songy dobývá celý svět, teď konečně zavítá i do země české. Již příští měsíc si jeho songy můžete poslechnout live na královehradeckém Hip Hop festivalu, který začíná 20. srpna.

Pokud patříte k jednomu mizernému procentu, kterému nic neříká jméno Yelawolf, styďte se! Nicméně tohoto chlapce není třeba sáhodlouze představovat, postačí snad jeden jediný fakt – za jeho tvorbu se producentsky postavil samotný Eminem. Právě s Eminemem natočil rapper song Best Friend, který si můžete poslechnout zde.

Yelawolf má na rappera příliš melodický hlas, snad právě proto boří mýty drsných rapperů s hlubokým hlasem, kteří vystrkují zadky na své fanoušky. On je naprosto jiný, kvůli nahrávání nové desky Love story se přestěhoval do klidného Nashvillu a zde půl roku žil a tvořil. Vznikla deska s vlčím obalem, která v sobě skrývá překvapení jemného hip hopu crazy potetovaného Yelawolfa.

Související články

Další články