Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Majk Spirit, Prago Union, Kontrafakt - československá hiphopová esa vystoupí opět na jednom pódiu!

Majk Spirit, Prago Union, Kontrafakt - československá hiphopová esa vystoupí opět na jednom pódiu!
Zdroj: facebook
Hip Hop Kemp se blíží. Do začátku gangsta hip hop festivalu zbývá necelý týden. Na co se můžete těšit?

Největší festival svého druhu ve střední Evropě začne již příští čtvrtek 20. srpna. Již čtrnáctý ročník této akcičky přinese jak americké, tak domácí hvězdy.

Z domácí scény se můžete těšit na více než 40 koncertů československých hiphopových es, přestože je jasné, že především dámy si nenechají ujít sexy kousek Majka Spirita. Nával na první řadu pod stage bude ale určitě na Prago Union či Kontrafakt. Kluci s Vladimirem 518, který nevynechal jeden jediný hip hop kemp, toho mají už hodně za sebou a jsou spolehlivou zárukou skvělé party atmosféry.

Pokud ale chcete i trochu té exotiky, anglického rapu či snad tvrdý negr gangsta style, nepřijdete zkrátka - jižanský raper Yelawolf či Ghostface Killah & Raekwon a neposledně mladý, cenami ověnčený talent Joey Bada$$ vám ukážou, jak se zvedají ruky hore za velkou louží.

Hip Hop Kemp bude opět čtyřdenním maratonem naprosto free party a pohodičky, prostě místo, kde milovník tvrdých slov nesmí chybět.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy