Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Majk Spirit, Prago Union, Kontrafakt – československá hiphopová esa vystoupí opět na jednom pódiu!

Majk Spirit jako rapper na jedničku, ale ještě lépe se na něho kouká.
Ou jé!
Zdroj: facebook
Hip Hop Kemp se blíží. Do začátku gangsta hip hop festivalu zbývá necelý týden. Na co se můžete těšit?

Největší festival svého druhu ve střední Evropě začne již příští čtvrtek 20. srpna. Již čtrnáctý ročník této akcičky přinese jak americké, tak domácí hvězdy.

Z domácí scény se můžete těšit na více než 40 koncertů československých hiphopových es, přestože je jasné, že především dámy si nenechají ujít sexy kousek Majka Spirita. Nával na první řadu pod stage bude ale určitě na Prago Union či Kontrafakt. Kluci s Vladimirem 518, který nevynechal jeden jediný hip hop kemp, toho mají už hodně za sebou a jsou spolehlivou zárukou skvělé party atmosféry.

Pokud ale chcete i trochu té exotiky, anglického rapu či snad tvrdý negr gangsta style, nepřijdete zkrátka – jižanský raper Yelawolf či Ghostface Killah & Raekwon a neposledně mladý, cenami ověnčený talent Joey Bada$$ vám ukážou, jak se zvedají ruky hore za velkou louží.

Hip Hop Kemp bude opět čtyřdenním maratonem naprosto free party a pohodičky, prostě místo, kde milovník tvrdých slov nesmí chybět.

Související články

Další články