Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Krasavec Brad Pitt je znovu sám: Na jeho posteli je spousta zářezů. Koho herec preferuje?

Krasavec Brad Pitt je znovu sám: Na jeho posteli je spousta zářezů. Koho herec preferuje?
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
MILOSTNÝ ŽIVOT
Herec Brad Pitt má za sebou tolik vztahů, že byste je na prstech obou rukou pomalu ani nespočítali. Za svůj život se také dvakrát oženil. A to s herečkou Jennifer Aniston a jako druhou manželku si vzal úspěšnou herečku a filantropka Angelina Jolie. Teď pro změnu skončil svůj vztah s německou modelkou Nicole Poturalski, a tak je Pitt opět starým mládencem...

Jeden z nejvíce obsazovaných herců, sexsymbol filmového plátna Brad Pitt je zase k mání. Teprve na konci října se rozešel s německou modelkou Nicole Poturalski "Už je vážně konec, není co řešit. K sobě se už nevrátí," potvrdil informaci zdroj serveru Six Page.

Ještě v srpnu se přitom vídali, a dokonce spolu jeli do sídla ve Francii, které Pitt sdílí s Angelinou Jolie, se kterou jsou rozvedeni. Sama modelka je údajně v "otevřeném" manželství s Rolandem Marym a má sedmiletého syna.

Pittovi sice pomalu klepe na dveře šedesátka, ale že jde ze vztahu do vztahu moc neřeší. A svobodným ženám konečně zase svitla naděje, že by se mohlo usmát štěstí třeba i na ně.

Milostné začátky Brada Pitta

Zpěvačka Sinitta byla první velkou láskou Brada Pitta, už v 80. letech se dali dohromady a jejich vztah trval něco přes dva roky. Sinitta je také známá tím, že byl jejím partnerem drsný porotce X Factoru Simon Cowell

"Co jsem to udělala, pomyslela jsem si chvíli po našem rozchodu, když jsem uviděla Brada ve filmu Thelma a Louise," přiznala s úsměvem po letech Sinitta. Hned krátce nato se Brad Pitt začal vídat s bývalou manželkou boxera Mikea Tysona, s herečkou Robin Givens. Tyson tvrdil, že je spolu načapal dokonce v posteli, Givens ale tuhle historku popřela s tím, že viděl ji a Pitta společně pouze v autě.

V 80. letech to mladý a žádaný model střídal jak na běžícím páse. Další herečkou, která se může pochlubit, že sdílela s Bradem Pittem postel, je blonďatá kráska Christina Applegate, známá se sitcomu Ženatý se závazky Pitt byl jejím závazkem jen na krátkou dobu, ukázali se spolu na předávání hudebních cen MTV. Applegate se až po letech přiznala, že Pitta opustila kvůli někomu jinému.

První adaptace filmu Otčím vznikla v roce 1987 a její hvězdou byla herečka Jill Schoelen. Na konci 80. let se s Bradem Pittem dokonce zasnoubila, to ale vydrželo jen několik měsíců. Herečka dokonce donutila Pitta, aby za ní přijel do Maďarska, kde točila Fantoma opery.

"Bylo to dramatické, volala mi, abych přijel. Vyšli jsme si na večeři, kde mi oznámila, že to chce skončit, protože se zamilovala do režiséra filmu, který v Maďarsku točili. Tak jsem odtamtud rychle vypadnul a bylo to," vysvětlil později Pitt pro deník The Sun.

Zklamaná Gwyneth Paltrow

Štěstí se na Brada Pitta usmálo, když mu bylo 27 let, a to až s herečkou Juliette Lewis Seznámili se na natáčení filmu Smrt přišla brzy z roku 1990. Chodili spolu několik let. "Byla jsem teenager, nechápu, co na tom lidi tak fascinuje, že jsme spolu randili čtyři roky," ohradila se Juliette v magazínu Mail on Sunday. "Už to odvál čas. Bylo to krásné, Brad je chytrý. Pak jsme se rozešli a on se stal neuvěřitelně známým," dodala.

Gwyneth Paltrow byla poslední partnerkou, se kterou pouze chodil, i když se také zasnoubili. Nakonec ale jejich partnerství nevydrželo. Paltrow byla prý do Pitta zamilovaná až po uši a rozchod ji zničil. Byl pro ni ale podle slov Paltrow "až moc dobrý", takže v jejich vztahu se happyend nekonal.

Osudové lásky a rozvody Brada Pitta

Velkou láskou, se kterou strávil část života, je herečka Jennifer Aniston Manželé byli s Pittem od roku 2000 a rozvedli se o pět let později. Úplně první rande jim tenkrát domluvili naslepo jejich agenti a pompézní svatba se pak konala v Malibu.

"Je určitě mou velkou životní láskou. Je krásné vědět, že v tomhle světě, kde je tolik konkurence, všichni tvrdě makají a vy nesmíte polevit, máte někoho, komu se otevřete a zná vás," řekla Aniston o Bradovi. I když to herec Pitt popírá, údajně začal Aniston podvádět s Angelinou Jolie, kvůli tomu se pak mělo rozpadnout jejich manželství. Pro Rachel ze sitcomu Přátelé byl rozvod smutnou a šokující epizodou. Po několika letech se z bývalých manželů stali opět kamarádi.

Při natáčení akčního filmu Pan a paní Smithovi se Brad a Angelina sblížili natolik, že se do sebe zamilovali. Brad Pitt se tak ženil podruhé v životě, ale až po devíti letech vztahu s Angelinou. Jejich láska si vysloužila také vlastní označení – Brangelina.

Po roce randění nejdříve oznámili, že spolu čekají dítě. Brad pak požádal o adopci dvou Angelininých adoptivních dětí. Krátce nato adoptovali dalšího chlapečka a nakonec se jim narodila ještě dvojčata. Vychovávají tedy společně šest dětí, ale v posledních letech to nebylo zrovna jednoduché.

Vzali se až v roce 2014 ve Francii a stihli společně natočit ještě další film - U moře. Z ničeho nic ale v roce 2016 šokovala celý svět zpráva, že Angelina podala žádost o rozvod a o svěření dětí výhradně do její péče. Pomoc hledali údajně také na rodinné terapii. Proto, aby byl Pitt opět dobrým otcem pro všech šest svých dětí.

Spekulovalo se o Pittově pití a problémech s agresivitou, svou roli měla hrát také nevěra. Angelina jako důvod rozvodu uvedla "nepřekonatelné rozdíly mezi ní a manželem".

Brad Pitt se ponořil do práce

V současné době vzniká film podle bestselleru s názvem Vodní tanečník (Water Dancer) od novináře Ta-Nehisiho Coatese a má ho produkovat Brad Pitt spolu s Oprah Winfrey Zdá se, že teď bude pro svůdníka žen prioritou hlavně práce. Je ale asi jen otázkou času, než se na veřejnost dostane nějaká z jeho dalších milostných afér.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy