Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Anthony James zemřel: Zářil ve filmu Nesmiřitelní či v seriálu Ženatý se závazky

Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 5 fotografií
úmrtí
Ve věku 77 let zemřel herec Anthony James známý především z filmu Nesmiřitelní či seriálů Ženatý se závazky a Columbo. Hvězda spousty starších snímků podlehla rakovině jen dva dny před svými 78. narozeninami.

Zemřel herec Anthony James, o jeho prohře v boji s rakovinou informovala americká média. Během své kariéry si James zahrál ve spoustě slavných snímků i seriálů, postavil se před kameru i vedle legendárního Clinta Eastwooda.

Hrál v oscarových filmech i oblíbených seriálech

Anthony se nikdy neoženil a celý život zasvětil herectví a péči o svou matku, která se s ním odstěhovala do Hollywoodu když mu bylo 18 a chtěl nastartovat kariéru. Velký průlom zažil v roce 1967 díky oscarovému snímku V žáru noci.

Herce mohli čeští diváci vidět ve filmu Nesmiřitelní z roku 1992. Dále se pak objevil i ve velmi populárních seriálech, jakými jsou Columbo, Charlieho andílci, Knight Rider či Ženatý se závazky.

Anthony James zemřel na rakovinu

Americká média informovala o tom, že Anthony James zemřel poté, co prohrál svůj boj s rakovinou. Ta se mu stala osudnou pouhé dva dny před oslavou 78. narozenin.

Související články

Další články