Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jsou jak manželka inspektora Columba! Jak vypadají partneři tří slavných světových topmodelek?

Kdo je manžel Karolíny Kurkové?

Ačkoliv všichni tak nějak žijeme v přesvědčení, že modelky od Victoria's Secret všechny chodí s Leonardem DiCapriem nebo jsou samy, tyhle bohyně mají skutečné partnery a manžele. Při pohledu na ně si sice člověk říká, že sbalit je je takřka nemožné a takový chlap, co by měl koule do toho jít, se hledá těžko, ale očividně tomu tak není.

Vybrali jsme tři supermodelky a nejoblíbenější tváře prádla Victoria's Secret – Alessandru Ambrosio, Doutzen Kroes a Karolínu Kurkovou. Všechny tři mají dlouholeté partnery a žijí s nimi spokojeným rodinným životem bez skandálů.

Češka Karolína Kurková (29) je provdaná za herce Archieho Druryho. Mají spolu syna Tobina Jacka a vzali se krátce po jeho narození v roce 2009. Druhou na seznamu je nizozemská gazela Doutzen Kroes (28). Ta je provdaná za DJ, který si říká Sunnery James. Alessandra Ambrosio (33) je zasnoubená s podnikatelem Jamesem Mazurem, bohužel se nám nepodařilo zjistit, v čem konkrétně tenhle sympaťák podniká.

Mohlo by vás zajímat

Další články