Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To myslí vážně? Karolína Kurková odtajnila celé jméno druhorozeného syna. Rozum nad tím zůstává stát

Krásná Češka zatím ukázala jen nožičku měsíčního synka.
Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
Před měsícem přivedla Karolína Kurková na svět vytouženého druhého potomka. Ale až teď se rozhodla prozradit, jak ho vlastně pojmenovali. Bohužel to kluk v budoucnu nebude mít moc jednoduché.

Krásná topmodelka Karolína Kurková (31) se narození druhého synka nemohla dočkat až tak, že během těch devíti měsíců, co ho čekala, se jí zrodil zvláštní nápad. Maličké miminko nepojmenuje jen po manželovi Archiem Drurym, ale dá mu i své příjmení Kurkova!

Nejenže je to zvláštní jev mít i po mámě příjmení, největší otazník visí nad tím,proč mu ho nedala alespoň v mužském rodě Kurka. Asi si Karolína myslí, že její jméno je tak zavedenou značkou, že to malý Noah Lee v budoucnu ocení, až se bude rozhodovat, co v životě vlastně bude chtít dělat.

Sice nevíme, jak to chodí v amerických školách, ale u nás by si s tak zvláštním jménem dost užil. Přeci jen každý z nás víme, jak dokážou být děti zlé. Jmenovat se Noah Lee Drury-Kurkova zní opravdu dost divně.

Snad si to jedna z nejkrásnějších Češek dobře rozmyslela. Jen je nepochopitelné, proč se Kurkova nejmenuje také prvorozený syn Tobin. Ten se musí spokojit jen s tatínkovým příjmením Drury.

Související články

Další články