Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jablko nepadlo daleko od stromu. Dcera topmodelky Heidi Klum jde v máminých šlépějích

Leni Klum: Dcera Heidi Klum jde v máminých šlépějích
Zdroj: Archiv H. Klum
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY
Německá kráska Heidi Klum slaví 48. narozeniny, stále však září do všech stran. Možná je to i tím, že má po svém boku o sedmnáct let mladšího manžela. A v jejích stopách se vydává i její dospívající dcera, která se už objevila na titulních stránkách prestižních časopisů.


Německá topmodelka Heidi Klum se proslavila i coby herečka, módní návrhářka, televizní producentka, moderátorka nebo zpěvačka.

Heidi Klum ve filmu

Zlomový pro ni byl rok 1992, kdy se přihlásila do soutěže Modelka roku. Byla okouzlující, porazila všech 25 tisíc přihlášených konkurentek a získala tak kontrakt ve výši 300 tisíc dolarů, čímž odstartovala svou kariéru.

Heidi Klum se objevila na titulních stranách prestižních módních časopisů ELLE, Vogue či Marie Clare. Spolupracovala se značkou spodního prádla Victoria´s Secret a objevila se i v několika reklamních spotech.

Jako herečku diváci mohli Klum spatřit například v oblíbeném sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, Kriminálce Miami či ve filmu Zoolander.

Stala se i oblíbenou porotkyní show Amerika má talent, kde zářila po boku komika Howieho Mandela, zpěvačky Mel B i obávaného herce a producenta Simona Cowella. A jelikož je Klum všestrannou ženou, tak má i vlastní kolekci oblečení, bot, šperků či plavek a k tomu přidala i dva parfémy.

Partneři Heidi Klum

A rozmanitý je také její osobní život. Jejím prvním manželem byl stylista Ric Pipino a poté byl jejím partnerem manažer stáje ve formuli 1 Flavio Briatore, se kterým má dceru Leni, ale ani tento vztah dlouho nevydržel. Randila i s frontmanem kapely Red Hot Chili Pepers Anthonym Kiedisem.

Pak se zamilovala do zpěváka Seala, kterého si v roce 2005 vzala za muže a porodila mu syny Henryho a Johana i dceru Lou. Po deseti letech se ale rozvedli.

Poté udržovala vztah se svým bodyguardem Martinem Kristenem a pak chodila s kurátorem umění Vitem Schanbelem. Osudným mužem se jí stal ale až o sedmnáct let mladší kytarista Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel, kterého si vzala v roce 2019.

Krásná dcera Heidi Klum

Ve stopách své mámy jde nyní i její šestnáctiletá dcera a začínající modelka Leni Klum, která po Heidi zdědila to nejlepší, co jen mohla. Mladá kráska dokonce dostala první pracovní nabídku už ve svých dvanácti letech, to jí ale její máma zakázala. „Bylo to od Brandy Melville, značky, kterou jsem v té době ráda nosila. Prosila jsem matku, ale nebyla šance, že by mi to povolila. Dnes tomu rozumím. Bylo to příliš brzo,“ citoval Leni portál kafe.cz.

Pak se ale Leni s mámou objevila na obálce magazínu Vogue a další šance na sebe nenechala dlouho čekat. Leni se objevila na obálce časopisu Glamour a vypadala naprosto fantasticky. Plní si tak dětský sen a vypadá to, že jí jednou bude ležet svět modelingu u nohou. Stejně jako její mámě, která je na svou dceru náležitě pyšná!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy