Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Německá topmodelka Heidi Klum se narodila 1. června 1973 ve městě Bergisch Gladbach v Severním Porýní-Vestfálsku. Proslavila se též jako herečka, módní návrhářka, televizní producentka, moderátorka a zkoušela to také jako zpěvačka.

Kariéra

Její kariéra se začala odvíjet v roce 1992, ve kterém se přihlásila do soutěže Modelka roku, jejíž vítězka se měla objevit v německé talk show Gottschalk Late Night Show. Stejnou přihlášku jako ona vyplnilo na 25 tisíc dalších uchazeček, vítězkou se mohla stát jen jediná z nich a štěstí se usmálo právě na Heidi, které byl vzápětí nabídnut kontrakt ve výši 300 tisíc dolarů.

Heidi se postupně propracovala na obálky světově známých módních časopisů. Nechyběla na obálce ELLE, Vogue ani Marie Claire. Pro její další kariéru byl zlomový okamžik, kdy se objevila na titulní stránce prestižního plavkového vydání Sports Illustrated Swimsuit Issue a její následná spolupráce s Victoria's Secret. Objevila se v několika reklamách (například na McDonald´s, H&M nebo Volkswagen).

Zahrála si také v několika seriálech. Ztvárnila samu sebe v seriálech Jak jsem poznal vaši matku a Kriminálka Miami Stejnou „roli“ dostala i ve filmu Zoolander

V roce 2013 usedla v porotě americké reality show Amerika má talent. Zaujala místo po boku Howieho Mandela Mel B a Simona Cowella

Živí se též jako návrhářka. Heidi navrhla vlastní kolekci oblečení, bot, šperků i plavek. Představila také dva parfémy, které pojmenovala Heidi Klum a Me. V Německu po ní pojmenovali i růži.

Osobní život

V roce 1997 se jejím manželem stal stylista Ric Pipino. Jejich manželství se o několik let později rozpadlo, v roce 2002 skončilo rozvodem. Poté se stal jejím partnerem manažer stáje Renault ve formuli 1 Flavio Briatore. Rozešli se krátce poté, co Heidi oznámila, že je těhotná. Poté začala randit se zpěvákem Sealem, za kterého se v květnu 2005 provdala. Předtím byl jejím partnerem také frontman kapely Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis.

Sealovi porodila syny Henryho a Johana a dceru Lou. V lednu 2012 oznámili, že jejich manželství spěje k rozvodu. Pár byl rozveden v říjnu 2015. V letech 2012 až 2014 udržovala Heidi poměr se svým bodyguardem Martinem Kristenem a od roku 2014 do 2017 pak chodila kurátorem umění Vitem Schnabelem.

V květnu 2018 Heidi Klum potvrdila, že jejím partnerem je kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz Klum a o 17 let mladší Kaulitz si řekli své ano v roce 2019

Profily na sociálních sítích

Články