Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hokejista Martin Ručinský si užívá ve srubu na Slapech: Lidé mu z loděk koukají do zahrady

Hokejista Martin Ručinský si užívá ve srubu na Slapech: Lidé mu z loděk koukají do zahrady
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
bydlení
Legendární hokejista Martin Ručinský (49) si díky své velmi úspěšné kariéře vydělal jmění. Vlastní tak nejednu nemovitost a u jedné z nich jsme se dokonce byli podívat. Na přehradě Slapy má totiž nádherný srub přímo u vody. Takové bydlení má však jednu nevýhodu.

Jak krásné to musí být, když začnou prázdniny a vy se můžete vydat blízko k vodě přímo do vlastního bydlení. Takové štěstí má legendární hokejový útočník Martin Ručinský, který si za vydělané peníze během své hráčské kariéry mohl pořídit krásný srub o výměře 917 metrů čtverečních na slapské přehradě.

Kdo je Martin Ručinský

Kdo je Martin Ručinský

Martin Ručinský je bývalý český hokejový útočník. V letech 2016 - 2017 byl generálním manažerem české hokejové reprezentace.

Vyhrál dvě olympijské medaile, zlatou má z Nagana z roku 1998 a bronzovou z Turína z roku 2006, na mistrovství světa z let 1999, 2001 a 2005 pak získal další tři zlaté medaile. Je navíc držitelem titulu mistra české extraligy ze sezóny 2014/2015.

Více o tématu

Původní stavení srovnal se zemí

Pozemek u přehrady vyšel zhruba na čtyři miliony korun, když ho hokejista v létě roku 2015 koupil. Avšak chata, která na něm byla, je už nenávratně pryč. Místo ní pak Ručinský vybudoval tento krásný srub, ve kterém může trávit letní vedra s partnerkou. K vodě to má jen pár kroků, pozemek je totiž přímo u vody.

Lidé jim z vody nakukují do zahrady

Redakci eXtra se podařilo zachytit srub z druhé strany u příjezdové cesty. Na co hokejista zvaný "Růča" moc štěstí neměl je, že se u přehrady pohybuje velké množství lidí, z čehož nemá příliš velkou radost. To nám potvrdil i jeho soused a partnerka.

"Martin je pohodový kluk a máme ho tu rádi. Jen ho mrzí, že kolem srubu je teď provoz a chodí zde dost lidí," řekl nám jeho soused. Podařilo se nám také zastihnout Ručinského partnerku. "Je nám tu dobře, ale je tu teď trochu rušno. Někteří si pronajmou loďku, aby viděli z vody k nám na zahradu. To věřím, že snad časem přejde," sdělila redakci eXtra.

Je pravda, že z vody je na pozemek ideální výhled. Rybáři si už zvykli na to, že za souseda mají slavného hokejistu. Legenda doufá, že koncem léta zájem o jeho stavení opadne.

Související články

Další články