Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dva luxusní byty Hany Zagorové: Jeden má v Praze, druhý ve španělské Malaze

Dva luxusní byty Hany Zagorové: Jeden má v Praze, druhý ve španělské Malaze
Zdroj: archiv Hany Zagorové, reprofoto Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
bydlení
Hana Zagorová (73) patří k legendám českého showbyznysu. Už za komunismu zlidověl výrok „nedělej Zagorku“, který ani sama zpěvačka nedovede přesně vysvětlit. Jak žije hvězda, která má na kontě hity jako Je naprosto nezbytné, Maluj zase obrázky nebo Můj čas?

Hana Zagorová je na scéně téměř šedesát let. Její jméno zná v Česku úplně každý. Když ne kvůli zpívání, tak rozhodně díky hlášce "nedělej Zagorku". Poprvé zazněla ve filmu Trhák, ale významů má asi deset. Každý si myslí něco jiného, ale sama Zagorová je z hlášky nadšená.

"Teď jsem k tomu slyšela dobrý příměr - nedělej ofuky. Je super, že někdo se zatváří tak, že evokuje představu vás. Já se z toho moc těším, říkejte to," prohlásila v minulosti v Show Jana Krause.

Letní sídlo ve Španělsku

Za roky na výsluní má Zagorová ráda svoje pohodlí. Proto s manželem Štefanem Margitou nevlastní jenom byt v Praze, který je napěchovaný knížkami, ale i letní sídlo ve španělské Malaze.

Do prosluněné destinace se zamilovali na první pohled, takže nezbýval prostor na váhání. Byt v letovisku je ohromnou výhodou, slavní manželé mohou odletět na dovolenou, kdykoliv chtějí. „Jsme tu moc šťastní! A parádně si tady odpočineme. A hlavně je tu stále stejné klima a vlhko, které mi pomáhá na hlasivky,“ nechal se podle Blesku slyšet Margita.

Nahlédnout k Haně Zagorové můžete v galerii.

Související články

Další články