Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Leonardo DiCaprio žije v přepychové vile: Navíc vlastní dva byty, ostrov a několik domů

Leonardo DiCaprio žije v přepychové vile: Navíc vlastní dva byty, ostrov a několik domů
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Galerie
Slavný herec Leonardo DiCaprio (45) miluje soukromí. Proto mu evidentně vyhovuje dům ukrytý v zeleni, který si před časem koupil od DJ a skladatele jménem Moby (54). Vilu v Los Feliz koupil DiCaprio za necelých pět milionů dolarů. Jak si žije Jack z Titanicu poslední dva roky?

Amerického herce Leonarda DiCapria, který ztvárnil jednu z hlavních postav v Titanicu a za celou dobu své kariéry získal jen jediného Oscara, zná asi každý. DiCaprio také bojuje za zlepšení životního prostředí, což možná vedlo k navázání dobrého vztahu s DJem, zpěvákem, skladatelem, fotografem a aktivistou za práva zvířat Mobym. Za tuto skvostnou vilu utratil v přepočtu zhruba 123 milionů korun.

Elegantní a jednoduché

Vila byla Mobym při rekonstrukci stylizována do bílé barvy. Má pět pokojů, sedm koupelen a kuchyň s ostrůvkem, na němž je plotna. V obývacím pokoji jsou stropy esteticky upravené a podobně jsou na tom i pokoje. Díky tomu vypadají místnosti jednoduše a elegantně. Vila má i vlastní saunu a venkovní obývák, zároveň je vybavena bezpečnostním systémem. K sídlu náleží i bazén.

Řada nemovitostí

Není to jediný dům v Leonardově vlastnictví. Už dříve zakoupil od Madonny vilu s basketbalovým kurtem za dva miliony dolarů (v přepočtu 501 milionů korun), který pronajímá svým hereckým přátelům. Vlastní bungalov v Kalifornii, dva byty vedle sebe v mrakodrapu v New Yorku, dovolenkový dům v Palm Strings v Kalifornii a má i menší domek v Malibu. Vlastní i celý ostrov Blackadore Caye.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy