Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Blogerka Natalie Sadness promluvila o nahých fotkách: Já a erotický chat? Ta dívka je moje dvojče!

Je to ona, není to ona?
Zdroj: facebook.com, archiv
+ Dalších 6 fotografií
Objevily se dost choulostivé fotky z ještě choulostivějšího chatu. Na první pohled si řeknete, že tu holku přeci odněkud znáte, že to asi bude ta známá blogerka Natalia Sadness. Má stejná prsa, oči, rty i pihy... Jenže Natalie Sadness tvrdí, že dívka s maskou je zřejmě její dvojče.

Muž, který si s dívkou v masce povídal, tvrdí, že je to na sto procent roztomilá blogerka. Jenže ta o tom nechce ani slyšet a vysvětlila nám, kdo na podivné fotografii je. Její odpověď bude pro mnohé překvapující.

„Nevím, kde ten člověk ty fotky našel. Zřejmě se snažil najít dívku, která mi bude co nejpodobnější. Erotický chat jsem nikdy nedělala a na fotkách či videích je zřejmě moje dvojče,“ uvedla pro eXtra.cz Natalia Sadness.

Samozřejmě to může být hodně velká náhoda, přeci jen se říká, že každému z nás chodí po světě dvojče, ale když jsme detailně studovali fotografii z chatu a Natálčinu soukromou fotografii… Těch podobných znaků je opravdu hodně.

Obě dívky mají stejná prsa, především velikost a tvary pih se shodují, až takové náhody se na světě přeci jen nedějí. Ale nechceme nikoho obviňovat z toho, že si na živobytí vydělával vlastním tělem, i když takové holky byste v českém šoubyznysu našli na každém rohu.

Takže nás velmi zajímá tajemná dívka s maskou. Kdo to je?

ZNÁTE TU DÍVKU Z FOTKY? NEBO ZNÁTE NATÁLKU? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články