Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Je to ona? Nebo ne? Fotky z erotického chatu nás šokovaly! Co na to říká blogerka Natalie Sadness?

Nahá dívka má stejné oči jako blogerka Natalie Sadness.
Zdroj: facebook.com, archiv
+ Dalších 5 fotografií
Tyhle fotky neměl nikdo vidět. Proto má také dívka na erotickém chatu masku. Jenže také nutno zdůraznit, že tahle dívka s maskou vypadá úplně přesně jako slavná blogerka Natalie Sadness. Je to opravdu ona? Podívejte se na hodně žhavé fotky.

Je to ona? Nebo ne? Muž, který si s touto dívkou povídal na erotickém chatu, tvrdí, že to ona je. Že si ráda pokecá o sexu a ještě raději se svléká.

Podívali jsme se na fotografie dívky s maskou a na fotky slavné blogerky Natalie Sadness (vlastním jménem Natálie Smutková) a musíme uznat, že dvě takhle neuvěřitelně podobné dívky se jen tak nevidí.

Tvar rtů je velmi podobný, skoro vlastně stejný. Obě dívky mají stejné náušnice. Obě dívky mají stejnou barvu očí. A obě dívky mají tak nějak totožná prsa. Hlavně velikost a pihy v záňadří prozrazují opravdu hodně.

Natalie Sadness je pyšná na svá obří ňadra a vždy se chlubí tím, že je to dílo přírody. V pubertě měla spíše menší výbavu, ale pak to najednou narostlo. Takže tvar prsů a žlábek v dekoltu jen tak někdo neutají…

Natalii Sadness jsme kontaktovali s žádostí o vyjádření a čekáme, co nám k případu záhadných fotek sdělí.

ZNÁTE DÍVKU S MASKOU? NEBO ZNÁTE NATÁLKU? NEBO ZNÁTE OBĚ DVĚ? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články