Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Agáta Hanychová o dalším příteli do sbírky: Pracant Honza překonal magickou hranici

Agáta Hanychová s novým přítelem.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií

Agáta Hanychová (36) nám sice ještě nedávno tvrdila, že už žádného muže nechce ani vidět a že velmi dlouhou dobu nemíní o chlapa ani zavadit, ale chyba lávky. Vypadá to, že její nový objev, podnikatel Jan Loskot, se musel ve dveřích srazit s odcházejícím ex Adamem Raiterem.

Agáta Hanychová: Jsem šťastná

Agáta tvrdí, že nováčka ve své vztahové stáji tajila dlouho.

Jsem zadaná a šťastná. Ale rozhodla jsem se, že jak vždycky všechno říkám hned a kluka dávám na Instagram ještě dřív, než vím, jaké má příjmení, tak teď tohle dělat nebudu,“ svěřila se Super.cz influencerka Agáta Hanychová.

Partneři Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

  • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
  • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
  • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
  • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
  • Podnikatel Jan Loskot (březen - červenec 2021)
  • Podnikatel Jiří Heller (několik měsíců, cca srpen - říjen 2021)
  • Lékař Andrej Nikov (podzim 2021 - květen 2022)

S kým také chodila:

Nedávno: příliš hodný kluk Václav a surfař v Izraeli.

Před Prachařem a Dopitou: Sámer Issa, Jan Charouz, závodník Jan Brabec, Marek Šíša, Robert Hájek, Matouš Peschek

A zatímco v souvislosti se svým momentálně posledním ex Adamem Raiterem mezi přáteli používala slova o hlouposti a zklamání, z nového přítele je nadšená. Dokonce ho nemusí ani živit, což prý pro ni je docela novinka.

Přežil zátěžový test

„Je to dospělej, zodpovědnej chlap. Normálně pracuje. Je to pro mě nezvyk, je to vlastně ale příjemná změna. Hledala jsem vlastně projekty. Třeba když klukovi nejde něco v práci, žádnou nemá nebo je tlustej, tak mu s tím nějak pomůžu. U tohohle nemusím nic moc měnit. Tady je blbé, že i vaří líp než já, takže to pro mě bude výzva,“ těší se na snad společnou budoucnost.

Exmanželka herce Jakuba Prachaře často vtipkuje, že její bývalí procházeli tříměsíčním vztahovým zkušebním obdobím jako u pracovního poměru a že žádný z těch posledních se v této "zkušební době" neosvědčil.

„Máme pár dnů do tří měsíců vztahu. Teď mám rekord v tutlání. A zatím to nevypadá, že by úplně neprošel tímhle ‚pohovorem‘,“ dodala Agáta nadšeně.

Jediný drobný zádrhel je v tom, že s Adamem se rozcházela koncem března. Vypadá to, že se oba pánové museli pomalu potkat ve „futrech“.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy