Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Česká modelka a moderátorka Agáta Hanychová (svého času Prachařová) se narodila 28. dubna 1985 v Praze.

Rodina

Děti

V prosinci 2019 se prostřednictvím svého facebookového účtu pochlubila, že má nový vztah. Přes Tinder se dala dohromady s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. Vztah však neměl dlouhého trvání. Na začátku roku 2020 byl jejím milencem fotogram a umělec Marek Niessner.

Kariéra

Bývalá rebelka a divoká vymetačka večírků, dnes zodpovědná matka dvou dětí, je také majitelkou modelingové agentury a příležitostnou herečkou. V roce 2005 se stala II. vicemiss České republiky. Vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu v Praze, obory fotografie, režie, produkce a kamera. Navázala studiem oboru Tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě, kde získala titul BcA.

V roce 2013 moderovala noční show 4. řady reality show VyVolení. Objevila se ve filmech Babovřesky 2, Školní výlet, Ženy, které nenávidí muže, Crash Road, Zapomenuté světlo a zahrála si i ve videoklipu rappera Rytmuse Zlatokopky. V počátcích webu extra.cz byla jednou z jeho hlavních tváří.

Na podzim 2021 se zapojila do reality show Like House 2.

Osobní život

Její partnerský život je pěkná přehlídka, Agáta šla ze vztahu do vztahu. V posteli měla třeba Leoše Mareše, Sámera Issu, Jiřího Hudlera nebo Marka Šíšu.

Ta skončila v roce 2011, když se jí narodil syn Kryšpín. Jeho otcem je hráč amerického fotbalu Mirek Dopita, který utekl z České republiky a schovával se v Asii kvůli exekucím. Dvojice se "proslavila" například extempore na festivalu v Karlových Varech. Nedlouho po porodu Kryšpína nafotila Agáta titulku slovenské mutace časopisu Playboy.

20. dubna 2013 se v Mariánských Lázních vdala za českého herce, moderátora a člena hudební kapely Nightwork Jakuba Prachaře, se kterým se zná od dětství. 13. září 2017 se jim narodila dcera Mia. Jejich manželství je plné turbulencí, za dobu svého trvání prošlo už několika těžkými krizemi. První vypukla v roce 2015, kdy místo za kamarádkou odletěla do Ameriky za hokejistou Jiřím Tlustým. To tehdy sám Jakub Prachař potvrdil do telefonu našemu redaktorovi Davidu Zápalovi. Podruhé se vztah otřásal v základech, když fotograf Dereck Hard veřejně prohlásil, že spolu měli milenecký poměr. Agátě se z toho tehdy povedlo vybruslit s poukazem na počínající těhotenství.

V polovině ledna 2021 se veřejně pochlubila novým přítelem. Jejím partnerem se stal umělecký truhlář Adam Raiter. Tento vztah nevydržel dlouho. Jejím další partnerem byl lékař Andrej Nikov, ani s ním však nebylo dlouho.

V červnu 2022 přinesla redakce eXtra.cz informaci, že se jejím partnerem stal podnikatel a mediální magnát Jaromír Soukup. V dubnu 2023 přivedla na svět dceru, která dostala jméno Rozárie. Na začátku září 2023 potvrdila Agáta Hanychová, že se se Soukupem rozešli

V roce 2021 byla hostem pořadu Extra Host! V rozhovoru uvedla, že její dcera má herecký talent po Prachařovi a také není moc hezká.

Agáta Prachařová rozvod

Třetí zásadní krize přišla v dubnu roku 2019. Agáta na svém Instagramu zveřejnila, že se s Jakubem rozešli zrovna v den výročí, načež příspěvek stáhla s odůvodněním, že to byl vtip. Její další příspěvky ani prohlášení tomu však už nenasvědčovaly. Zveřejnila i sms zprávu, ve které jí neznámý muž oznamuje nevěru Jakuba Prachaře s jeho kolegyní z televizní soutěže Česko Slovensko má talent slovenskou herečkou Dianou Mórovou. Ta tyto spekulace rázně popřela.

Že bylo jejich manželství skutečně v troskách, potvrdila na začátku října 2019 Veronika Žilková. Manželství Jakuba Prachaře a Agáty Hanychové bylo rozvedeno 18. září 2020.

Články