Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Agáta Hanychová se vystavila nahoře bez: Pánové musejí dýchat zhluboka

Agáta Hanychová se vystavila nahoře bez.
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
provokace

Agátě Hanychové (36) single život očividně velmi svědčí a po rozchodu s truhlářem září jako nikdy dřív. Nedávno se pochlubila nejen novým účesem, ale také skvělou formou, na které denně dře. Zřejmým výsledkem se chlubí i z Kanárských ostrovů, kam vyrazila surfovat, a tamní pánové mají co dělat, aby Agátinu návštěvu Španělska zvládli rozdýchat; vystavuje se tam totiž nahoře bez.

Influencerka a maminka dvou dětí Agáta Hanychová se rozhodla, že vyrazí oprášit svůj surf, a vydala se na slunné Kanárské ostrovy. Ještě před odletem se jí podařilo zhubnout nějaké to pomyslné přebytečné kilo a zamakat na svalstvu, což se jí očividně velmi daří. S formováním postavy jí zajisté v dnešních dnech pomáhá i její koníček, surfování, které je pro tělo pořádný zápřah.

Španělé Agátu rozdýchávají

Z Kanárských ostrovů se Agáta rozhodla poslat pozdrav, ze kterého si většina jejich fanoušků sedla na zadek, a to nebyl potřeba ani nadupaný výstřih. "Jako není to tady špatný," okomentovala snímek, kvůli kterému odhodila vrchní část plavek.

Netrvalo dlouho a její fanoušci ji zahrnuli samou chválou. "Sexy záda," okomentovala její kamarádka Eva Decastelo, se kterou sdílí stejný názor desítky sledujících. Agáta Hanychová už zkrátka ví, jak své příznivce potěšit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy