Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

4 nejotravnější české celebrity: Tyhle holky se snaží nacpat všude

Zpěvačka hodně zhubla, kdybyste to náhodou už nečetli asi ve dvou stech
článcích.
Zdroj: herminapress.cz

První místo v žebříčku nejotravnějších žen českého šoubyznysu patří zaslouženě Míše Noskové (30). Její skvělou novou štíhlou postavu jsme už viděli ze všech stran a úhlů, protože jakmile je Nosková v blízkosti fotografa, vyhrnuje si triko a zatahuje pupek, aby všem ukázala, že už nevypadá jako ztracená sestra Moniky Štikové. Teď se v médiích usilovně prezentuje jako super spokojená singl matka, už nám ukázala nový byt, vystrčila zadek na prezentaci holek z Miss Hasička… Bojíme se, co přijde dál.

Marta Ondráčková (30) je nejlepší kamarádkou Noskové a rozhodně to není náhoda. Spojuje je touha po nehynoucí slávě a obdivu. Marta se momentálně usilovně snaží všude propálit svého novomanžela, zajíčka Jakuba Dřímala a jeho klip, který sama režírovala. Už jste ten klip viděli? Asi ne. S Jakubem se jí moc nedaří, ale když jde o vykroucené pózování do objektivu, v tom je Marta mistryně.

Kateřina Kristelová (33) zásobuje Facebook svými fotkami a pak se naoko zlobí, že se o ní někde píše. Nyní se stala tváří zvláštního projektu Cizinky na úklid, který prezentuje uklízečky z cizích zemí jako veselé, usměvavé a pracovité holky do nepohody. Web i celý projekt působí spíš jako promo pro escort servis. K tomu se ostatně nevkusná Kristelová hodí skvěle.

Nikol Moravcová (26) a její legendární cpaní se na akce, kam ji nikdo nezval, to je kult české bulvární žurnalistiky. Moravcová se stále snaží prorazit mezi áčkové celebrity, a aby toho dosáhla, rozšiřuje portfolio svých uměleckých aktivit. Je modelkou, moderátorkou, herečkou, bloggerkou… Čekáme, kdy se z ní konečně vyklube i zpěvačka.

Související články

Další články