Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

eXtra týden v bulvárním rybníčku: Drsný rozchod Bárty a Dvořákové, agresivní rapper Ektor a další

Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo z bulvárního rybníčku 5 nejzajímavějších informací, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Muzikant Václav Noid Bárta (33) se zčistajasna rozešelGábinou Dvořákovou. Ještě den před rozchodem vrkali do kamer a vypadalo to, že tenhle vztah jen tak něco neohrozí, jenže poté se mezi párem muselo stát něco hodně vážného a přišel konec.

Zpěvačka Olga Lounová (32) si před Vánoci nabrnkla nového kluka. Sáhla opět do hudební branže a jejím novým objevem je rapper, který si říká Revolta. A jak to má s Žitem?

Ještě před pár měsíci dělala Monika Štiková (42) všechno proto, aby byla středem pozornosti médií. Pak přišel odchod dcery Ornelly z jejího hnízda, exekuce a Monika se z českého šoubyznysu rychle stáhla. Když si vyrazila na koncert Petry Janů, před fotografy utíkala, a když ji někdo „cvaknul“, tvářila se hodně nasupeně. Nevídané.

Marta Ondráčková (30) dostala padáka z Novy! Po letech strávených příšerným brzkým vstáváním do Snídaně s Novou se Marta konečně vyspí.

Rappeři jsou drsní kluci a ani týpek říkající si Ektor není výjimkou. V jednom pražském baru fyzicky napadl dívku, ale ke svému činu se nechtěl přiznat. eXtra.cz však dostalo usvědčující záznam, takže Ektorovi už žádné zatloukání nepomůže.

Související články

Další články