Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ukázala vše: Bývalá moderátorka Marta Ondráčková nahá kojí tříletou dceru

Zdroj: Se souhlasem M. Ondráčkové
+ Další fotografie
kojení

Možná si pamatujete na půvabnou moderátorku Snídaně s Novou Martu Ondráčkovou (38). Časem z obrazovky zmizela, aby následovala svého muže Jakuba Dřímala (30) do zahraničí. Nyní se pochlubila fotkami z kojení své tříleté dcery Sophie.

"Dost jsem přemýšlela nad tím, jestli sem tu fotku dát, ale protože mi od vás přišla neuvěřitelná hromada reakcí na stories, řekla jsem si - proč ne," vysvětlila exmoderátorka Snídaně s Novou Marta Ondráčková, proč se rozhodla na Instagramu pochlubit fotkou z kojení své dcery Sophie (3).

Ondráčková následovala svého muže Jakuba Dřímala do zahraničí, kde pracuje, a na obrazovkách ji tak už dnes nevídáme. „Kojení větších dětí je pro mě důležité téma. Po narození Sophie jsem počítala s tím, že kojím maximálně do jednoho roku jejího věku. Protože tak se to přece dělá… Postupem času jsem ale cítila, že jí nechci tu blaženost, pocit bezpečí a klidu vzít. Takže jsem se rozhodla nechat to na ní,“ napsala svým fanouškům na Instagramu Ondráčková.

Následně uvádí, s jakými nástrahami se při své volbě musí potýkat: „Samoodstavení je pro mě kouzelná, ale zároveň velmi náročná cesta. Někdy toho mám plné zuby, ale jen někdy, většinou jsem za ty chvíle totální blízkosti opravdu ze srdce vděčná. Takže jsem zvědavá, kam to společně dokojíme!“ dodala Ondráčková.

Související články

Další články