Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zvrat v případu unesené Maddie McCann? Svědek měl dívku vidět v dodávce německého pedofila!

Maddie McCann: Svědek ji měl vidět v dodávce!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Pohřešování

Je to už patnáct let, co beze stop zmizela malá Britka Maddie McCann z hotelového pokoje v portugalském Praia Da Luz. Od té doby se po ní slehla zem a policie prověřila mnoho podezřelých. Hlavním podezřelým je však v současné době Němec Christian Brueckner, který měl bydlet v blízkosti místa, odkud Maddie zmizela. Otec bývalé Bruecknerovy přítelkyně nyní pro web The Sun uvedl, že si myslí, že byla Maddie ukryta v dodávce, když šel Bruecknera před lety navštívit.

Případ malé Maddie McCann byl a stále je velmi medializovaný. Britská dívenka zmizela z hotelového pokoje v Portugalsku v roce 2007, kde společně s rodiči a mladšími sourozenci trávila dovolenou.

Tehdy tříletá dívenka je nyní již patnáct let pohřešovaná, ale její rodina neztrácí naději. Také policisté stále prověřují nové důkazy, které by mohly rozluštit toto náhlé zmizení. Nyní přišel web The Sun s dalším zajímavým zjištěním.

Mohl ji ukrýt v dodávce
Zmizení Maddie McCann

Zmizení Maddie McCann

Britská dívka Madeleine McCann, která je známá jako Maddie, zmizela z apartmánu během dovolené v portugalském Algarve. Její zmizení bylo ohlášeno 3. května 2007. Po dívce se slehla zem, zatímco byli její rodiče na večeři. V té době byly dívce necelé 4 roky. Než se odebrali na večeři se svými přáteli do nedaleké restaurace, děti zkontrolovali. Když se před desátou hodinou večerní vrátili, byla Maddie pryč. Dveře i okno apartmánu v rezortu Praia da Luz byly otevřené. O jejím zmizení byla informována policie a bylo zahájeno rozsáhlé pátrání. Pátrání po pohřešované dívce bylo bezúspěšné. V červnu 2008 portugalská policie případ pro nedostatek důkazů odložila. Podezřelým číslo jedna je Christian Brueckner. V roce 2020 byla zveřejněna informace, že za jejím zmizením může být německý pedofil Christian Brueckner, který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky.

Více o tématu

Již dva roky je označován za hlavního podezřelého Němec a odsouzený sexuální násilník Christian Brueckner. Ten měl v době, kdy dívenka zmizela, žít jen kousek od portugalského hotelu. V roce 2007 chodil Brueckner již rok s partnerkou Nicole (45) a její otec Dieter (67) se jednoho dne přišel podívat na dodávku, v níž Brueckner žil.

V rozhovoru pro The Sun Dieter prozradil, že když tehdy přišel k dodávce, Brueckner se chlubil tím, že v ní dokáže ukrýt drogy nebo „dokonce i malé dítě“ v upraveném úkrytu. Jak informoval britský web Metro, Dieter po zmizení konfrontoval svou dceru, protože se obával, že mohla svému tehdejšímu partnerovi dělat komplice. Nicole vyslýchala německá policie, ale nakonec usoudili, že nepatří mezi podezřelé.

Odsouzený sexuální násilník

Němec Christian Brueckner má početnou kriminální minulost. V minulosti byl několikrát odsouzen za sexuální zneužívání dětí. Poprvé už v roce 1994, když byl ještě teenager. Následující rok uprchl se svou přítelkyní do Portugalska, aby se vyhnul trestu odnětí svobody. Tehdy mu bylo 18 let. Se svou přítelkyní se brzo nato rozešel a usadil se kousek od letoviska Praia da Luz.

V září 2005 znásilnil 72letou americkou turistku. Za tento zločin byl odsouzen až o 14 let později. Dostal 7 let, jedná se o trest, který si odpykával i v roce 2022, kdy byl označen za hlavního podezřelého v případě zmizení Madeleine McCann. On sám jakoukoliv účast na únosu Maddie odmítá.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy