Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Neuzavřený případ Maddie McCann: Policie vyslechne několikanásobného vraha dětí

Zdroj: koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
výslech
Hlavním podezřelým v případu Maddie McCann je stále 44letý Christian Brueckner, policie má však v hledáčku ještě několikanásobného vraha dětí jménem Martin Ney (49). Francouzští kriminalisté jej brzy znovu vyslechnou kvůli zmizení Madeleine a další vraždě.

Němec Martin Ney je spojován se zmizením a vraždou Maddie McCann už podruhé. Několikanásobný dětský vrah má totiž na svědomí další vraždu a podle televizní stanice RTL přezkoumali policisté ze Scotland Yardu veškeré důkazy a navrhli Němce vyslechnout znovu. A to hlavně kvůli stále nevyřešenému případu Madeleine McCann.

Ney byl u policejního výslechu už v roce 2007. Odpovídal totiž popisu muže, který unesl maličkou Maddie, které tehdy byly tři roky a byla s rodiči v Praia da Luz v Portugalsku na dovolené. Martin Ney však svou účast v únosu popírá a o zmizení Madeleine nic neví.

Němce, který byl usvědčen z vraždy tří dětí, si nechala předvést francouzská policie a v pátek bude ve městě Nantes vyslýchán ještě kvůli vraždě desetiletého chlapce, ke které došlo v roce 2004.

Související články

Další články