Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Britská dívka Madeleine McCann se narodila 12. května 2003 v Leicesteru v Anglii. Od roku 2007 je nezvěstná. Jejími rodiči jsou praktická lékařka Kate McCann a kardiolog Gerry McCann kteří mají ještě mladší dvojčata. Sean a Amelie se narodili v únoru 2005.

Zmizení Madeleine McCann

Madeleine McCann, která je známá jako Maddie, zmizela z apartmánu během dovolené v portugalském Algarve. Její zmizení bylo ohlášeno 3. května 2007. Po dívce se slehla zem, zatímco byli její rodiče na večeři. V té době byly dívce necelé 4 roky.

Než se odebrali na večeři se svými přáteli do nedaleké restaurace, děti zkontrolovali. Když se před desátou hodinou večerní vrátili, byla Maddie pryč. Dveře i okno apartmánu v rezortu Praia da Luz byly otevřené. O jejím zmizení byla informována policie a bylo zahájeno rozsáhlé pátrání.

Pátrání po pohřešované dívce bylo bezúspěšné. V červnu 2008 portugalská policie případ pro nedostatek důkazů odložila.

Podezřelým číslo jedna je Christian Brueckner

V roce 2020 byla zveřejněna informace, že za jejím zmizením může být německý pedofil Christian Brueckner který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky.

Články