Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Případ Maddie: Našel se druhý sklep na pozemku podezřelého. Bojím se, že spím nad tělem, říká nová majitelka

Případ Maddie: Našel se druhý sklep na pozemku podezřelého. Bojím se, že spím nad tělem, říká nová majitelka
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
pátrání
Pátrací akce na pozemku sexuálního delikventa Christiana Bruecknera pokračuje. Kriminalisté se totiž domnívají, že kromě důkazů objeví i tělo tříleté Madeleine McCann. Místo toho však nalezli dvě sklepení. Nová majitelka objektu se obává, že se pod jejím obydlím opravdu skrývá tělo.

Policisté nedávno na pozemku sexuálního delikventa Christiana Bruecknera nalezli sklep. Ten byl objeven deset metrů pod zemí na zahradě. Kriminalisté věří, že právě tam by mohli najít důkazy nebo dokonce ostatky pohřešované tříleté Madeleine McCann Po několika dnech však byl odhalen další sklep. Pátrací akce v Hannoveru byla zahájena poté, co policisté zjistili, že na místě žil podezřelý v době zmizení malé Maddie.

Na povrch však vyplula informace, že se na místě zdržoval i mezi lety 2013 až 2016 se svou přítelkyní. V té době se nedaleko ztratila pětiletá Inga Gehricke. Ta zmizela v květnu 2015, během rodinného grilování. Brueckner byl okamžitě hlavním podezřelým. Kousek od místa, kde byla Inga naposledy spatřena, našla policie USB disk s dětskou pornografií a dívčí oblečení. Nakonec však nebyl obviněn.

Pozemek, na kterém kriminalisté nalezli děsivé sklepy, již zakoupila Sabine Sellig. Ta se nyní svěřila se znepokojivými myšlenkami. "Bojím se, že spím nad tělem," prohlásila pro web The Sun. K policejnímu pátrání se vyjádřil i soused Manfred Richter. Ten vzpomínal, jak se pedofil kvůli vykopávání velké jámy dostal do problému. Sklep podle všeho budoval dva měsíce. "Díru pak zakryl prkny," uvedl Richter pro The Sun.

Delikvent je zatím stále ve vězení za obchodování s drogami. Již v minulosti byl totiž odsouzen za sexuální zločiny na dětech a na 72leté důchodkyni. Podle svědků měl Brueckner v době zmizení tříleté Maddie nemístné poznámky, jak by se zbavil lidského těla. Policie tak stále věří, že Brueckner dívku unesl a následně zavraždil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy