Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Další posun v případu zmizelé Maddie: Sklep na pozemku pedofila Bruecknera ukrýval dětský kyblíček

Další posun v případu zmizelé Maddie: Sklep na pozemku pedofila Bruecknera ukrýval dětský kyblíček
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
vyšetřování
Němečtí kriminalisté stále pátrají po dlouho ztracené Maddie McCann, která zmizela z portugalského letoviska, když jí byly tři roky. Hlavním podezřelým se stal Christian Brueckner (43) a policisté už několik dní pročesávají místo, v blízkosti kterého pedofil žil. Psi dokázali vyčenichat skrytý sklep.

Psi jsou vycvičeni k tomu, aby začali štěkat, když narazí na lidské ostatky nebo nějaký důkaz spojený s případem. Německá policie pročesává zahradní kolonii v Hannoveru, v jejíž blízkosti v minulosti žil Christian Brueckner, hlavní podezřelý z únosu a vraždy Madeleine McCann. Psi začali štěkat ve chvíli, když narazili na skryté sklepení.

Vycvičení psi zachytili stopu

Podle deníku The Telegraph jedna z přítomných osob uvedla, že psi začali hlasitě štěkat u jednoho místa. Policisté odstranili panel z cementu a odkryli vchod do sklepa. Celá jeho struktura byla zdemolována krátce poté, co Brueckner v roce 2007 či 2008 místo opustil. Nevypadalo to, že by tam vůbec nějaký sklep byl.

Kriminalisté v posledních dnech využívali právě vycvičené psy, kopáče a také speciální vybavení, které ukazuje, co je pod zemí. V sobotu odpoledne policisté odstranili několik betonových bloků a nalezli dětský kyblíček.

Slova sousedů

Wolfgang Kossack, který vlastní sousední pozemek, tvrdí, že mu Brueckner řekl, že je "odříznutý" a nikdo neví, že tam žije. Anonymní zdroj poté pro Bild uvedl, že pedofil tam jednu chvíli přebýval v karavanu. Další ze sousedů uvedl, že prý Bruecknera poznal podle fotky a vzpomněl si, že viděl jeho žlutobílý vůz Volkswagen Camper, o kterém policie shání informace.

Christian Brueckner byl prý v zahradách často vídán právě s tímto vozidlem. Navíc měl mít i dva psy a s místními se měl často dohadovat. Pan Kossack, navíc dodal, že v zahradách nic nedělal. "Nikdy nezahradničil nebo nezkoušel nic pěstovat. Jen tam tak lelkoval a popíjel pivo," vylíčil.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy