Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpěvačce Sinéad O’Connor smazali profil na internetové seznamce kvůli pornografii!

Sinéad O’Connor málem přišla o účet na internetové seznamce.
Zdroj: Profimedia.cz

Irská zpěvačka Sinéad O’Connor (46) se rozhodla nevzdat hledání pana Božského, i když jí nevyšla čtyři manželství. Partnera lovila přes internetovou seznamku. Jenže ta jí teď profil zrušila, protože prý byla v popisech své osoby moc perverzní.

„Vytvořila jsem si tak sexuálně dráždivý profil, že byl administrátory webu zakázán. A věřte mi, v minulosti jsem vytvořila mnohem hříšnější profily a žádný mi neodstranili. Nestihli to odstranit do pětačtyřiceti minut a za tu chvíli jsem měla sto šedesát odpovědí. Napsala jsem velmi sexuální profil, který vyjadřoval, co by se mělo stát na mém ideálním prvním rande,“ svěřila Sinéad deníku The Sun.

Zpěvačka ale nakonec svůj profil upravila a dostala povolení seznamku opět používat. „Pořád má šanci velké množství umělecky založených chlapů. Hlavně čtyřicetiletých a starších. Tato posraná země je ostudou s ohledem na ukojení potřeb pořádné dámy, která nechce být přítelkyní či manželkou. Která ale rozhodně potřebuje pravidelné a hlavně bezpečné schůzky kvůli sexu,“ dodala irská hvězda.

Související články

Další články