Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smutná minulost zloděje Borkovce ze SuperStar: Z dětského domova mezi 8 dalších dětí

+ Dalších 20 fotografií
Krev není voda
Finalistu loňské SuperStar Petra Borkovce (19) sebrala o víkendu kriminálka. Muži zákona si pro něj přišli na záchytku, kam ho v noci kvůli opilosti zavřeli. Klepeta mu nasadili kvůli krádežím, oloupil dvojici děvčat, která ho u sebe nechávala přespat. Navíc se ukázalo, že mezi okradenými je i Borkovcova expřítelkyně Katarína Knechtová (38). Přitom rodák z Jablunkova to měl ještě před několika měsíci v hlavě srovnané, pochází totiž z ne zrovna utěšených poměrů. Útlé mládí strávil v dětském domově, odkud ho spolu s devíti dětmi zachránila adoptivní maminka.

O víkendu prasklo, že má Petr Borkovec ze SuperStar 2018 oplétačky s policií. Zpitého pod obraz ho v Praze sebrala kriminálka. Zpěváka vyšetřuje kvůli krádežím, jichž se dopustil na dívkách, které ho u sebe nechávaly nocovat. Ještě předtím kradl v baru na pražském Smíchově.

Největší šok to musí být pro Borkovcovu rodinu. Jako malý byl v dětském domově, odkud ho zachránila adoptivní maminka. Ta pak Petra vychovávala spolu s dalšími osmi dětmi. Když její manžel zemřel, musela zůstat silná. Vlastníma rukama dostavěla dům ve slezském Jablunkově a všem svým adoptovaným dětem zajistila pěkné dětství. Sám Borkovec se svěřil, že byl vychován s láskou, zároveň ale přísně. Proto je až zarážející, čeho všeho se dopustil.

label alt

Co Borkovec ukradl

  • Šperky a peníze Kataríny Knechtové, údajně za půl milionu korun
  • Peníze z kasy baru a nezaplatil útratu
  • Neznámé věci dvěma dívkám, u nichž bydlel
Více o tématu

„Maminka nás učila k tomu, abychom se měli všichni rádi a navzájem si pomáhali. Zároveň na nás byla i pořádně přísná. To se podepsalo i na mně, ale v dobrém. Jsem díky tomu slušný, skromný, dobrosrdečný a pokorný. Přísná výchova je základ,“ říkal Petr ještě během SuperStar, aby svá slova do jednoho letos svými činy popřel.

Jak se nám v eXtra.cz podařilo zjistit, mezi okradenými je i jeho expřítelkyně Katarína Knechtová (38). „Nejprve se o Kataríně vůbec bavit nechtěl, ale pak se to z něj pomaličku začalo sypat. Sám se mi přiznal, že jí ukradl nějaké věci. Vzal jí nějaké peníze a šperky. Padla tam i jejich hodnota, mluvil snad o půl milionu korun,“ svěřil eXtra.cz Petrův známý z blázince, kde se neúspěšně léčil z alkoholismu.

Knechtová nad Borkovcem nadobro zlomila hůl. „Od všeho, co napáchal Petr Borkovec, se distancuji. Nechci, aby moje jméno s ním bylo spojováno,“ řekla eXtra.cz rázně.

Není jisté, zda Knechtová hlásila krádež na policii. Pokud by se k vyšetřování v Praze přidalo i Slovensko, pro Borkovce by to zřejmě znamenalo definitivní konec.

Mohlo by vás zajímat

Další články