Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar pod dozorem policie: Petr Borkovec kradl v baru

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
problémy se zákonem
Když se Petr Borkovec (19) v roce 2018 objevil na televizních obrazovkách v pěvecké soutěži SuperStar, diváci ho měli za vycházející hvězdu. Sláva a pozornost veřejnosti ovšem, obzvláště v tak mladém věku, neunese každý a nadějný zpěvák našel zálibu v alkoholu. Kvůli psychickým problémům pak nastoupil do psychiatrické léčebny, odkud ovšem odešel předčasně a jeho poslední exces ho dostal až do hledáčku policie.

Podle informací webu eXtra.cz se Petr Borkovec dostal do křížku se zákonem i v sousedním Slovensku. Ochrannou ruku nad ním dlouho držela jeho bývalá přítelkyně a někdejší porotkyně SuperStar Katarína Knechtová, která se snažila mladého zpěváka uklidnit a dostat ho z jeho alkoholového opojení. To se jí ale nepovedlo a tak nesourodý vztah musela ukončit.

Borkovec se v důsledku psychického kolapsu způsobeného bujarým životním stylem dostal začátkem června do psychiatrické léčebny. Oporou mu po celou dobu byla jeho maminka, která byla první osobou, jež se rozhodla problémy svého blízkého řešit s odborníky. Nástup do léčebny pak byl krokem, který pěvecká hvězdička podnikla na vlastní žádost. Zařízení však Borkovec opustil ještě před dokončením léčby a jakmile vyšel ven, znovu se vrhl do kolotoče alkoholu a problémů.

Podle informací serveru Blesk.cz se Petr Borkovec v noci z pondělí na úterý utrhl ze řetězu tak, jako ještě nikdy předtím. Vyrazil pít do baru, kde zval na drinky spoustu lidí a údajně neustále mluvil o tom, že je ze SuperStar. To by samo o sobě nebylo tak zlé, co udělal po tom ale vyráží dech. Podle manažerky podniku v baru ukradl peníze a utekl bez placení.

O návštěvě Petra Borkovce ve sportovním baru na Praze 5 se pro server Blesk.cz rozpovídala jeho provozní. „Přišel k nám do baru s klukem, kterého poznal v jiném podniku. Zval ho na drinky a vše si nechal psát na účet. Zpíval tu a chlubil se vystupováním v SuperStar,“ uvedla. Když došlo na placení, Borkovec měl říct, že peníze nemá u sebe, ale u své manažerky. „Pak si odskočil na záchod a řekl nám, že si k ní jde pro peníze. No a pak prostě utekl. Propil celkem přibližně tisíc korun a později jsme zjistili, že nám ukradl z tržby dalších pět tisíc a drobné,“ dodala provozní.

Co přišlo druhý den nemohl Borkovec čekat. V nedalekém baru se střetl s mladíkem, kterého v průběhu předchozího večera zval na drinky. Ještě s jedním mužem se spolu měli začít hádat a následně prát. Na místo musela být přivolána policie. „Hlídka zkontrolovala trojici hlučných mladíků a u toho, který se měl údajně dopustit krádeže, naměřila tři promile alkoholu. Mladík zůstává nadále v šetření a s policií spolupracuje,“ řekl serveru Blesk.cz k incidentu policista Jan Daněk.

Ještě v úterý stihla s Borkovcem rozvázat smlouvu jeho nyní už bývalá manažerka Venetia Garaiová. Ta sice odmítla důvod uvést, nicméně vzhledem k tomu, že se právě na ni zpěvák v baru odvolával, je zřejmě jasné, co za její vyprchanou trpělivostí stojí.

Související články

Další články