Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Petr Borkovec patří jednoznačně mezi nejvýraznější finalisty SuperStar 2018 Hned v prvním kole dostal svým zpěvem na kolena celou porotu. Katarína Knechtová Paľo Habera Matěj Ruppert i Ben Cristovao z něj byli uneseni.

Okamžitě mu předpovídali, že se dostane minimálně mezi TOP 20 semifinalistů. Další kolo se odehrávalo v divadle, kde se Petrovi stal menší trapas. Oslavoval svůj postup a mírně to přehnal To by nebyl až takový problém, kdyby druhý den na zkoušku nepřišel pozdě.

Od poroty dostal sice menší "výprask", ale stejně ho poslali dál. Čím dál tím více postupoval, tím ho začali mít diváci víc a víc v oblibě. Petr se postupně stal miláčkem publika. Upřímný a pravdomluvný kluk z Jablunkova, který ví, co přesně chce.

Nakonec SuperStar nevyhrál, ale probojoval se do TOP 5 finalistů, což je velký úspěch. Celou soutěž nakonec vyhrála jeho kolegyně Tereza Mašková

Dal se dohromady s o 19 let starší porotkyní Katarínou Knechtovou Jejich láska byla jako na houpačce. Nakonec Katarína neunesla Petrův životní styl, ve kterém alkohol tekl proudem a večírky nikdy nekončily. Koncem roku 2018 se s ním rozešla.

Nadějný zpěvák neunesl pět minut slávy, propadl alkoholu a léčil se ze závislosti na psychiatrické klinice. Po propuštění to s ním začalo jít ale zase z kopce. Nejdříve od něj dala ruce pryč jeho poslední manažerka a na povrch začala vyplouvat závažná obvinění. Borkovec měl okrást nejenom dívky, u kterých bydlel, ale i další lidi, kteří mu byli blízcí. Mezi oloupenými byla i jeho expřítelkyně Katarína Knechtová. Policisté si pro něj po další propařené noci došli rovnou na záchytku.

Instagram: Petr Borkovec

Články