Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar zatčena: Borkovec okradl Knechtovou o šperky za půl milionu

+ Dalších 19 fotografií
Exkluzivně
 • Finalista loňské SuperStar 2018 Petra Borkovce (19) se už přinejmenším podruhé dostal do rukou kriminálky
 • Policisté si na zpěváka posvítili kvůli krádežím, nejprve vzal peníze v baru, v pátek měl oloupit dívky, u kterých bydlel
 • Jenže tím to nekončí, reportéři eXtra.cz získali exkluzivní informace o tom, že Borkovec okradl i svou expřítelkyni Katarínu Knechtovou (38)
 • Tvrdí to Borkovcův kamarád z léčebny, podle nějž došlo k odcizení šperků přímo u Knechtové doma
 • Závažné informace o krádeži okomentovala eXtra.cz i sama okradená Katarína Knechtová
 • Nejprve kradl v baru a tento týden oloupil i dívky, které ho u sebe nechaly bydlet. Tím ale střet se zákonem Petra Borkovce (19) zdaleka nekončí. Podle informací, které jsme v eXtra.cz získali, totiž finalista SuperStar 2018 odcizil i drahé věci z domu jeho expřítelkyně Kataríny Knechtové (38).

  Tvrdí to jeho kamarád z psychiatrické léčebny, kde se Borkovec léčil z alkoholismu. Jeho jméno redakce zná, nepřál si ho však zveřejnit.

  „Nejprve se o Kataríně vůbec bavit nechtěl, ale pak se to z něj pomaličku začalo sypat. Sám se mi přiznal, že jí ukradl nějaké věci. Vzal jí nějaké peníze a šperky. Padla tam i jejich hodnota, mluvil snad o půl milionu korun,“ svěřil eXtra.cz Petrův známý z blázince.

  label alt

  Jak se dali dohromady

  Petr soutěžil v SuperStar 2018, kde Katarína působila v roli porotkyně. Když se do Borkovce ostatní porotci obuli kvůli opilství, Knechtová se ho zastala. „Do konce SuperStar bude moje,“ bil se před eXtra.cz v květnu 2018 Petr do prsou. Jenže jak řekl, tak se také stalo. Katarína mladíčkovi z Jablunkova podlehla a chodili spolu až do prosince 2018. Pak mu dala kopačky a románek skončil v prachu a mlze.

  „Jinak jsou kontaktu, ale Petr může být rád, že Katarína nikde nic neřešila. Jinak by totiž asi už dávno seděl za katrem,“ dodal s tím, že Knechtová zřejmě k Borkovcovi stále něco cítí. Ani to však už není pravda. Petr až dosud pouze hřešil na to, že se Katarína dokázala přes krádež přenést.

  Jak Katarínu Knechtovou, tak Petra Borkovce jsme kontaktovali a žádali o vysvětlení.

  „Od všeho, co napáchal Petr Borkovec, se distancuji. Nechci aby moje jméno s ním bylo spojováno. Udělala jsem za tím tlustou čáru a k ničemu se už nebudu vyjadřovat, ani to komentovat,“ potvrdila eXtra.cz Knechtová.

  V pátek měla Borkovce sebrat kriminálka kvůli oloupení holek, u nichž přebýval. Muži zákona si pro něj přišli rovnou na záchytku, tudíž ho pravděpodobně oloupená děvčata udala. Přitížit mu může i fakt, že se nejedná o jeho první delikt.

  Románek Knechtové s Borkovcem

  S Petrem to nevypadá vůbec dobře. Jediným světélkem naděje mu mohla být Knechtová, i ta ale nakonec musela veškerý kontakt ukončit. Pomůže mu jeho rodina? To se ukáže v nadcházejících dnech a týdnech…

  Mohlo by vás zajímat

  Další články