Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poslední hodiny Borkovce před zatčením: Zpil se v Praze pod obraz, nemohl už ani mluvit

+ Dalších 20 fotografií
Drsné svědectví
Hvězda Petra Borkovcce (19) zhasla ještě dřív, než stihla vyjít na obzor. Finalista loňské SuperStar skončil na záchytce, kam si pro něj kvůli krádežím přijeli policisté. Mezi oloupenými je i jeho expřítelkyně Katarína Knechtová (38). Ještě ve čtvrtek se přitom podle informací eXtra.cz vesele procházel po Praze a zpil se pod obraz v jednom z nočních klubů.

Poslední hodiny na svobodě trávil Petr Borkovec (19) po pražských nočních klubech. Předtím, než mu kriminalisté na záchytce nasadili klepeta, hýřil finalista SuperStar 2018 v centru stověžaté s takovou vervou, že už po pár desítkách minut prý nemohl ani mluvit.

„Potkal jsem ho ve čtvrtek na Starém Městě v jednom podniku. Znal jsem ho z televize, tak jsem ho chtěl pozvat na panáka. Jenže Borkovec měl už dost popito a ani mi nebyl schopen odpovědět. Stejně mu to ale nezabránilo, aby do sebe naklopil několik dalších panáků,“ prozradil eXtra.cz člověk, jenž se s Petrem toho večera potkal.

S informací o Borkovcově zatčení přišel server aktunews.cz. Už před dvěma týdny ho policisté vyšetřovali kvůli krádežím v baru na pražském Smíchově. Tentokrát si pro něj kriminálka přišla, protože okrádal dvě dívky, které ho u sebe nechávaly přespat.

Mezi oloupenými je i zpěvákova expřítelkyně Katarína Knechtová (38), kterou podle jeho kamaráda obral o drahé šperky a peníze. „Od všeho, co napáchal Petr Borkovec, se distancuji. Nechci aby moje jméno s ním bylo spojováno. Udělala jsem za tím tlustou čáru," řekla eXtra.cz rázně porotkyně SuperStar.

Po prvním křížku se zákonem došla s Borkovcem trpělivost i jeho manažerce, která s ním okamžitě ukončila spolupráci. Vypadá to, že od něj dávají ruce pryč úplně všichni.

Mohlo by vás zajímat

Další články