Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Rodinné prokletí Veroniky Žilkové a Agáty Hanychové: Smutný fakt, který se ani jedné nebude líbit

Veronika Žilková a Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
glosa

Influencerka Agáta Hanychová (37) a její matka Veronika Žilková (60) mají kromě krve společnou ještě jednu věc, která se jim asi nebude poslouchat moc dobře: buď mají neuvěřitelně velkou smůlu na chlapy, nebo mají náturu, která pány odhání, anebo si je prostě neumějí udržet.

Veronika Žilková: Smůla na chlapy

Herečka Veronika Žilková má spoustu dětí se spoustou tatínků. Posledním jejím mužem se stal velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický, a jak to dopadlo, to neví snad jen někdo žijící na pustém ostrově. Žilková věnovala kritice svého muže už spoustu energie.

Předtím to byli Marek Navrátil a prvním jejím manželem byl režisér Jiří Hanych. S každým povila nějaké to dítě, a protože jí to nestačilo, ještě dvě adoptovala.

Tajemstvím není ani to, že měla poměr i s režisérem Jiřím Menzelem. Teprve nedávno přiznala, že s ním čekala dítě. I kromě něj poznala řadu mužů, prý byla životem dost ošlehaná a spálená.

Partneři Agáty Hanychové

Mirek Dopita

S bývalým americkým fotbalistou se poznala v roce 2010. V roce 2011 se jim narodil syn Kryšpín. O rok později ale padla podezření z nevěry a dvojice se rozešla. Mirek pak léta žil v zahraničí, vrátil se teprve nedávno.

Jakub Prachař

20. 4. 2013 se vdala za celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře, 13. 9. 2017 se jim narodila dcera Mia. Manželství bylo oficiálně rozvedeno 18. 9. 2020.

Krátké románky po rozvodu

  • Makléř Zdeněk Turek (říjen 2019 – únor 2020)
  • Kameraman a fotograf Marek Niessner (únor – květen 2020)
  • Producent Tomáš Sobola (srpen – listopad 2020)
  • Truhlář Adam Raiter (prosinec 2020 – březen 2021)
  • Podnikatel Jan Loskot (březen - červenec 2021)
  • Podnikatel Jiří Heller (několik měsíců, cca srpen - říjen 2021)
  • Lékař Andrej Nikov (podzim 2021 - květen 2022)
Třetí dítě a další rozchod
  • Jaromír Soukup /(duben/květen 2022 - září 2023)
    Agáta se v dubnu 2023 stala potřetí maminkou Rozárky.

Agáta Hanychová: Zástupy nápadníků

Podrobný popis hledání toho pravého pro influencerku Agátu Hanychovou by vydal už na celý román. Měla řadu menších (Sámer Issa, Jan Charouz, závodník Jan Brabec a mnozí další) i větších lásek. Mezi ty druhé se řadí Mirek Dopita, s nímž má syna, a hlavně herec Jakub Prachař, s nímž zplodila dceru. Právě ten se zdá být její osudový, protože po rozpadu manželství s ním měla určitě veřejně dalších snad deset vztahů a ani jeden nedopadl dobře.

Mrzí mě, že to nevyšlo, ale přijde mi lepší nefungující vztah ukončit než ho udržovat jen proto, abych nebyla sama, nebo aby se neříkalo, že to Agátě 'zase' nevyšlo,” řekla pro Super.cz Agáta po konci toho posledního.

Nyní to zkouší s podstatně starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a uvidíme, zda tentokrát bude mít štěstí.

Jako by obě dosud pronásledovalo nějaké prokletí, které, zdá se, jim brání mít v soukromí dlouhodobě štěstí. Jsou na chlapy moc živelné a málo v pozadí? Vydělávají příliš a do všeho mluví moc hlasitě? To vědí jen ony a jejich bývalí druhové.

Snad ale jednou štěstí najdou i tato máma s dcerou. Protože ani je samotné už nemůže bavit, jak se jim doma každou chvíli někdo a něco mění a musí se znovu a znovu učit žít úplně s jinými typy mužů…

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy