Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Veronika Žilková šokuje: Čekala miminko s Jiřím Menzelem a tutlala to před ním

Veronika Žilková a režisér Jiří Menzel.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Zpověď

Herečka Veronika Žilková (60) vydala biografii s názvem Dělte dvěma, v níž šokovala informací, že čekala dítě s legendárním režisérem Jiřím Menzelem (†82). Vysvětlila v ní také důvod, proč se rozhodla jít na potrat i jaká byla Menzelova reakce.

Oblíbená česká herečka Veronika Žilková odhalila životopisnou knihu s názvem Dělte dvěma. V ní se velmi detailně rozepsala o svém intimním životě. Kromě jiného také prozradila, že byla těhotná s oscarovým režisérem Jiřím Menzelem, ale podstoupila interrupci. „Vzala jsem to jako svou vinu a neřekla mu to. Vnímala jsem to tak, že slavnému režisérovi zkomplikuje život holka, která nebere antikoncepci,“ prozradila v knize, kterou napsal Petr Macek.

Úplně zkoprněl

Pravdu o tom, že měl mít dítě, se Menzel dozvěděl asi po patnácti letech. „Potkali jsme se při natáčení seriálu Hospoda. Byla jsem zrovna v osmém měsíci těhotenství s Vincentem. Vzal si mě do šatny a začal mi vyprávět o jednom velkém rodinném problému a došel až k tomu, že vlastně nebude mít pokračovatele rodu. A já na to: ’Vidíš, a my jsme spolu čekali dítě a já, paličatá, ti nikdy nedala na výběr, jestli bys ho chtěl nebo ne’. On úplně zkoprněl,“ píše se dále v biografii.

Menzel ani na vteřinu nepochyboval o tom, že říkala Žilková pravdu. „Stál v šatně a říkal: Kurva, proč jsi mi to neřekla? Vždyť to všechno mohlo být jinak, samozřejmě bych si tě vzal,“ říkal podle vzpomínek Žilkové viditelně zaskočený a šokovaný Menzel.

Herečka dál v knize popsala, jak se mu snažila vysvětlit, že na něj nechtěla tlačit, aby si nemyslel, že ho uhání. „A tím to skončilo. Když jsme se pak potkávali, vždy mě objal a držel alespoň o deset vteřin déle, než je společensky běžné,“ doplnila Žilková.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy